Úvod Novinky CityFest predstavuje ďalšie mená

CityFest predstavuje ďalšie mená

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

CityFest Piešťany doplnil program o ďalšie skvelé mená Froome2. Možno jeden zo svojich posledných koncertov odohrá na piešťanskom Námestí slobody raper Kali. Na mestskom festivale nebude chýbať ani domáca kapela Slniečko 즐거운 인생 다운로드.

Na piate narodeniny CityFestu pripravili organizátori naozaj výnimočný program 또 오해영 2회 다운로드. Ku skoršie zverejneným menám ako Celeste Buckingham, Richard Müller a Chinaski, teraz pridávajú ďalšie. CityFest sa uskutoční 25. a 26. mája 2018 에버레스트 다운로드. Predpredaj vstupeniek je už spustený.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Jednou z najväčších hviezd podujatia bude raper Kali, ktorý patrí k najlepším slovenským interpretom vo svojom žánri 퀵타임 플레이어 다운로드. Do povedomia sa dostal hlavne skladbou Som hrdý s produkciou od Smarta, ale známy je aj vďaka piesni Pravda je len jedna, ktorá zaznela v slovenskom filmovom trháku Únos 라이트룸6 다운로드.


Minuloročný koncert Kaliho na CityFeste chválili fanúšikovia i sám raper future section on the other side of the border. Vyzdvihol najmä skvelú letnú náladu tohto podujatia. „Ľudia sú tu extrémne vďační a vedia spraviť takú atmosféru, akú si každý interpret praje,“ povedal pre Piešťanský týždeň Kali Free nursery rhyme download. Dodal, že po aktuálnej koncertnej sezóne s vystupovaním končí. „Budem veľmi rád, keď budem na túto akciu pozvaný a spravím tu väčší rozlúčkový koncert,“ povedal vlani Kali a organizátori CityFestu mu toto prianie splnili Download the business registration card.

Jeho koncert je zárukou skvelého zážitku podobne ako každé vystúpenie kapely Slniečko 시사기획 창 다운로드. Ani formácia okolo Petra Punta Remiša a Michala Urbana tento rok v programe CityFestu nechýba. Slniečko koncom roka predstavilo novú skladbu Čakám práve na Námestí slobody. Necháme sa prekvapiť, či na rovnakom mieste koncom leta uvedie ďalšiu svoju novinku. Každopádne jej koncert na domácej pôjde bude určite aj tentoraz stáť za to.

Zvýhodnenú permanentku na celý víkend je možné zakúpiť od 30.4 do 24.5.2018 iba za 10EUR! (Limitovaný počet lístkov, do vypredania zásob) v nasledovných predajniach:

Espresso pod Lipou, Námestie slobody, Piešťany
– Stánok TIPOS, OD PRIOR oproti predajni LIDL, Piešťany
– Pohostinstvo ÚSPORA, Sídlisko JUH, Piešťany
– LEMON Bar, Vajanského 1946/1, Piešťany
LEO CAFE BAR, čsl. armady 5/67 Nové Mesto nad Váhom
– ALEBO V SIETI TICKETPORTAL (po celom Slovensku)

Zakúpením celovíkendovej permanentky nielen ušetríte, ale vyhnete sa aj dlhšiemu čakaniu v radách!

Jednodňové vstupenky bude možné zakúpiť aj na mieste. Upozorňujeme návštevníkov, aby si išli zakúpiť lístky minimálne 30 minút pred koncertom ich obľúbeného interpreta, nakoľko je pravdepodobné, že pri vstupoch sa môžu tvoriť rady. Ideálnym riešením je zakúpenie dvojdňového lístka v predpredaji.

 

PR

REKLAMA