Úvod Novinky CityFest Piešťany zverejňuje účinkujúcich, prvým sú Iné Kafe

CityFest Piešťany zverejňuje účinkujúcich, prvým sú Iné Kafe

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestský festival, ktorý je už tradične prvou letnou akciou v meste Piešťany, predstavil vizuál aktuálneho ročníka old version of The Kingdom of the Wind. Organizátori zároveň začali zverejňovať mená účinkujúcich. Prvým z nich je slovenská pop punková kapela Iné Kafe.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Formácia okolo frontmana Vratka Rohoňa pôsobí na scéne už od roku 1995 a stále je populárna nielen medzi tínedžermi Angry ip scanner. Na úspešné albumy zo začiatku kariéry nadviazali v posledných rokoch dvoma nahrávkami Právo na šťastie a Nevhodný typ.

S ním sa vydali na európske turné, ktoré bolo beznádejne vypredané Kim's Black Box. Iné Kafe vtedy okrem Slovenska a Českej republiky hrali aj v Poľsku, Srbsku, na Ukrajine, v Írsku a Veľkej Británii. Vlani ich mohli fanúšikovia vidieť v kluboch po celom Slovensku a pridali aj vianočnú tour free theme of WordPress.

Na piešťanskom CityFeste odohrajú v piatok 26 세븐포유 다운로드. mája jeden zo svojich prvých tohtoročných koncertov na veľkom pódiu. CityFest sa uskutoční na Námestí slobody počas posledného májového víkendu Ise Tunnel Download. Organizátori, ktorými sú B&R Group a Agentúra Crea v spolupráci s Mestom Piešťany opäť premenia centrum na festivalový areál, v ktorom sa predstaví množstvo kapiel a interpretov Kakao Lens character. Ich mená budú postupne zverejňovať aj prostredníctvom Instagramu.

FB Udalosť: https://www.facebook.com/events/1523237417710628/

Facebook: https://www.facebook.com/cityfest.sk/

PR/Foto: inekafe.sk-

REKLAMA