Úvod Novinky CityFest Piešťany – Ego, Horkýže Slíže, Slniečko, interpret z Anglicka a omnoho viac

CityFest Piešťany – Ego, Horkýže Slíže, Slniečko, interpret z Anglicka a omnoho viac

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Program 6. ročníka mestského festivalu v centre Piešťan zaujme všetky vekové kategórie. Organizátori už avizovali koncert kapely Horkýže Slíže, ďalším zverejneným menom je piešťanská legenda Slniečko alebo Punto a rybacé hlavy 맥 크롬 유튜브 다운로드. A po dlhšom čase sa vo svojom meste predstaví aj raper Ego. Meno zahraničného interpreta usporiadatelia zatiaľ taja.

Silný program prechádzajúceho ročníka chcú organizátori podujatia CityFest prekonať 가을체 폰트 다운로드. Naznačujú to mená interpretov, ktoré zatiaľ zverejnili. Rozbehnuté sú jednania aj s agentúrou zastupujúcou anglického interpreta, jeho meno však zatiaľ organizátori nechceú prezradiť Konosba. Mestský festival, ktorý je už tradične prvou letnou hudobnou akciou v Piešťanoch, sa uskutoční 24. až 26. mája na Námestí slobody.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jednou z hlavných hviezd bude nepochybne úspešný raper Michal Ego Straka, ktorý svojim dlho očakávaným albumom Precedens potvrdil, že patrí medzi domácu hiphopovú špičku 안아보자 다운로드. Patrí k najúspešnejším internetom na streamovacích službách, ktoré sú hlavným hudobným médiom mladej generácie, ale jeho nahrávky počúvajú aj mnohí starší Cine 21 movie download. Zažiť Egov koncert v jeho meste je stále vzácnosťou, preto bude toto vystúpenie nepochybne jedným z vrcholov festivalu.


Ďalší silný zážitok sľubuje kapela Slniečko, ktorá dokáže na Námestí slobody vytvoriť neopakovateľnú atmosféru v lete aj zime vm player 다운로드. Jej skladby sú notoricky známe, so spevákom Petrom Puntom Remišom ich na koncertoch spieva skoro každý, ale táto legendárna formácia možno prekvapí aj novými piesňami s charakteristickou poetikou Download Android bitmap.

Kapelu Horkýže Slíže netreba nikomu bližšie predstavovať. Na hudobnej scéne pôsobia títo punk-rockeri od roku 1992 a na konte majú viacero platinových platní za rekordný predaj svojich albumov 폰으로 다운로드. Na CityFesta určite zahrajú všetky svoje veľké hity aj skladby z ostatného albumu Pustite Karola.

Mená ďalších interpretov ako aj zoznam sprievodných podujatí budú organizátori CityFestu postupne zverejňovať aj cez facebookovú stránku podujatia.  

Podujatie sa uskutoční na Námestí slobody v Piešťanoch 24 신세기 에반게리온 다운로드. až 26. mája a zvýhodnené vstupenky sú už v predpredaji cez Ticketportal Drastic Pokémon Heartgold.

PR

REKLAMA