Úvod Novinky CityFest odštartuje kultúrne leto v Piešťanoch, chystá viaceré novinky

CityFest odštartuje kultúrne leto v Piešťanoch, chystá viaceré novinky

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Mestský festival CityFest je už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou kultúrneho leta v Piešťanoch a každoročne do centra priláka tisíce návštevníkov 아발로 왕국의 엘레나 다운로드. Organizátori, ktorými sú B&R Group a Agentúra Crea v spolupráci s Mestom Piešťany opäť premenia Námestie slobody a Rázusovu ulicu na areál v ktorom vyrastie festival a predstaví sa v ňom množstvo kapiel a interpretov 신나는 힙합 다운로드. Ich mená zatiaľ síce ešte nezverejnili, ale sľubujú, že festival bude ako po minulé roky pestrý a plný skvelej hudby a zábavy.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Našim cieľom je, aby mesto žilo ie atag image. CityFest je mestský festival, v inej lokalite než v centre Piešťan, si ho nevieme predstaviť,“ hovorí Ján Románek z B&R Group. Podľa jeho slov mal CityFest 2016 mimoriadnu odozvu a na Námestí slobody vládla neopísateľná atmosféra 윈도우10 iso파일 다운로드.

Tohtoročnou novinkou bude uzatvorený areál, ktorý má zvýšiť bezpečnosť návštevníkov a symbolické vstupné. Táto novinka bude ako reakcia na pretrvávajúce problémy z predošlých ročníkov keď niektorí ľudia ignorujú bezpečnostné pokyny a napriek všetkým upozorneniam nosia do areálu sklené fľaše a ako organizátor musíme na túto skutočnosť reagovať a urobiť všetko pre bezpečnosť návštevníkov 포가튼 사가 다운로드.


Cieľom organizátorov je, aby CityFest opäť bavil ľudí minimálne ako tomu bolo v predošlých ročníkoch 코만도스 확장팩 다운로드. Na podujatie, ktoré sa uskutoční 26 a 27. mája preto už teraz všetkých pozývajú a v najbližších týždňoch sľubujú zverejniť mená všetkých potvrdených interpretov Download the career certificate form. Fanúšikovia dobrej hudby sa majú na čo tešiť.

PR

REKLAMA