Úvod Novinky Chutné, zdravé a exotické špeciality ponúkne aj tento týždeň v ŽiWell

Chutné, zdravé a exotické špeciality ponúkne aj tento týždeň v ŽiWell

REKLAMA

Kuchyňa komunitného centra ŽiWell v Piešťanoch kladie pri tvorbe vegetariánskych jedál veľký dôraz na zdravé suroviny. Menu prináša každý týždeň množstvo bezmäsitých pokrmov, ktoré sú pestré nielen chuťovo, ale aj farebne PadakPadak. Jedlo si môžete nechať priviezť k sebe domov a nižšie nájdete detailnejší popis, ako si správne objednať a tiež číslo na donáškovú službu Download Android Messages. Miestne menu tento týždeň poteší milovníkov sladkého, pochutiť si totiž budú môcť na chia pudingu plnom energie, brownies a aj klasiku v podobe makovo-čerešňovej štrúdle 가버나움 자막 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
PN Taxi

Donáška priamo k vám:

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Download 3 games from Fifa Online. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel Download the Chinese Bible. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte Gurumin. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 왕후 심청 다운로드. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 old game.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 강철의 연금술사 브라더후드 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma 혼인신고 양식 다운로드. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA