Úvod Novinky Chcete, aby vaše deti hrali tenis? Naučí ich to Ľudmila Cervanová

Chcete, aby vaše deti hrali tenis? Naučí ich to Ľudmila Cervanová

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tenisová škola Ľudmily Cervanovej otvára nový tenisový kurz pre deti od 4 rokov. Rozviňte talent vašich detí a dajte im výborný základ do športového i osobného života 윈도우10 iso파일 다운로드. Tešíme sa na vašu účasť a nové talenty.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kurz bude prebiehať v športovom centre  Matchpoint Trebatice a hodiny sa konajú i za nepriaznivého počasia, pretože je k dispozícii i kurt v hale 포가튼 사가 다운로드. Prvá hodina je naplánovaná na pondelok 11. septembra o 17:00 h. Prihlásiť sa môžete prostredníctvom emailu cervanova1@gmail.com alebo telefonicky 0915 896 821 코만도스 확장팩 다운로드.

Kurz vedie bývalá slovenská profesionálna tenistka, Fed Cupová reprezentantka a momentálne licencovaná trénerka Ľudmila Cervanová Download the career certificate form. Rodáčka z Piešťan vyhrala vo svojej tenisovej kariére sedem turnajov ITF a vo WTA sa dostala do tretieho kola French Open v roku 2002 a taktiež do tretieho kola londýnskeho Wimbledonu 2004 Spss Hangul edition. V tomto roku bola na 58 mieste svetového rankingu, čo bolo jej najvyššie umiestnenie.

PR

REKLAMA