Úvod Novinky Bowling Center Victoria oslavuje 10 rokov, vyhrať môžete hodnotné ceny

Bowling Center Victoria oslavuje 10 rokov, vyhrať môžete hodnotné ceny

REKLAMA
GM Dental Zubar

Bowling Center Victoria má pred sebou významné jubileum, milovníci bowlingu bez rozdielu veku si v jej priestoroch užívajú už 10 rokov Download Cloverfield Paradox. Miesto pre športové vyžitie, zábavu i relax tu našli obyvatelia a návštevníci mesta, kúpeľní hostia, ale aj zamestnanci pri rôznych firemných akciách xe 파일 다운로드. Počas roka navštevujú centrum žiaci piešťanských škôl, začínajúci hráči, ale aj účastníci Mestskej bowlingovej ligy a prebiehajú aj rôzne turnaje napríklad O pohár primátora win10 pe 다운로드. Pri príležitosti výročia sa rozbieha súťaž o zaujímavé ceny, vyhrať bude možné 10 hodinovú permanentku v cene 160 eur, ale aj kartón šampanského mod_url.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Súťaž pri príležitosti 10 폰동영상 다운로드. výročia má jednoduché pravidlá. Pri každom vstupe na bowling získa návštevník špeciálny žetón, vďaka ktorému bude zaradený do žrebovania, ktoré sa uskutoční 10 busybox. júna. Vášniví priaznivci bowlingu, ktorí chodia hrávať pravidelne, každou návštevou zvyšujú svoju šancu na výhru.

Ak by ste náhodou nevyhrali nezúfajte, za 450 eur je možné zakúpiť ročnú permanentku, vďaka ktorej si majiteľ zahrá bowling každý deň na jednej z 8 plnoautomatizovaných dráh značky Brunswick počas maximálne 2 hodín Japanese app. Pozvať môže aj ďalších 4 kamarátov. V piatok a v sobotu je posledný možný vstup na permanentku o 17.00 hodine. VIP ročná permanentka v cene 550 eur dáva majiteľovi a jeho priateľom oprávnenie hrať bowling celý rok bez časového obmedzenia. 

Bowlingové zápolenia si naplno užívajú členovia Mestskej bowlingovej ligy Piešťany, ktorej tohtoročné vyvrcholenie v podobe play-off sa už rozbehlo 한국 신문 다운로드. Najlepšími družstvami AA skupiny sú momentálne Platan 8, Ratnovce a Brooklyn Style, v skupine BB dominujú Reštauračné typy nasledovaný Gacoňmi a tímom Junior free font in Hangul. Hráč s najvyšším náhodom je aktuálne Marian Turek z tímu Pivkári, ktorý si pripísal až 279 bodov v jednej hre a má priemer 191 bodov full version of Internet Explorer 8.

Záujemcovia o ligový bowling sú srdečne vítaní, nová sezóna odštartuje v septembri 2017. Výhodou hráčov Mestskej bowlingovej ligy je výrazne zľavnený vstup v cene 8 eur, každý tím si môže navyše raz mesačne počas dvoch hodín úplne zdarma zatrénovať. Prihlášky sú na recepcii a pre prihlásenie do ligy je možné ich priniesť osobne alebo zaslať naskenované mailom. Blíži sa Ligový pohár, ktorí sa uskutoční 8. mája, Pohár primátora je naplánovaný na 3. júna.

Okrem bowlingu si v priestoroch Victoria Center môžete zahrať aj biliard, elektronické šípky a využiť aj služby reštaurácie, kaviarne, baru i VIP salóniku. Vyberať si môžete z bohatej ponuky občerstvenia, ochutnať Pizzu a posedieť si s priateľmi pri dobrom víne či pive.

Bowling dáva možnosť aj mladým ľuďom, ktorí sa nezaoberajú profesionálne nejakým športom, aktívne tráviť svoj voľný čas v peknom a príjemnom prostredí. Určený je pre hráčov každého veku a hrať sa dá len tak pre zábavu i relax, ale profesionálne na súťažnej úrovni.

PR

REKLAMA