Úvod Novinky Bachata a kubánska salsa vás prenesú do exotiky, naučte sa ich

Bachata a kubánska salsa vás prenesú do exotiky, naučte sa ich

REKLAMA

V Piešťanoch sa od apríla otvárajú nové tanečné kurzy pre začiatočníkov. Pod dohľadom a vedením skúsených inštruktorov z Angoly a Kuby sa budete môcť naučiť tancovať tance bachata i kubánska salsa minions subtitles.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tanec bachata pochádza z Dominikánskej republiky 안드로이드 아프리카 다운로드. Karibik a jeho rytmy z neho doslova sálajú. Je plný vášne, ale zároveň i romantiky. Tancuje sa v úzkom držaní pričom nie je náročný na figúry, ale najmä na pohyb tela a prevedenie tanečný krokov windows 7 hyper-v.

Bachatu vás naučí inštruktor Caly z Angoly. Hodiny sa konajú vždy v utorok od 18.00 do 19.00 hod., pričom prvá je na programe už 3. apríla v Aura dome na Sládkovičovej ulici v  11 Piešťanoch 레버리지 사기조작단 6화 다운로드.

Salsa je hudba a tanec, pri ktorých budete cítiť exotickú Kubu a zaručene sa vám rozbúši srdce 드라스틱 2.4.0.1 다운로드. Tento tanec vám aj u nás doma navodí atmosféru tropických večerov a nocí pod palmami Malecónu, Havany, či Santiaga… Je vhodný pre začiatočníkov v latino, ktorým vyhovuje nie príliš extrémne tempo a je nesmierne sexy 닌텐도 스위치 게임팩 다운로드.

Kubánsku salsu vás naučí pravý odborník inštruktor Emeterio priamo z Kuby. Hodiny sú každú stredu od 21:00 h do 22:00 h v Aura dome html Automatic download. Prvá je naplánovaná na stredu 4. apríla 2018.

Dôležité!!!! 음식이미지 다운로드! Oba tance sú PÁROVÉ. Je preto vítané, ak sa budú prihlasovať páry a tiež páni bez partnerky, ktorých je vždy málo. Dámy bez partnera sa môžu kurzu zúčastniť len v obmedzenom počte, pokiaľ bude dosť tanečníkov – pánov 헬로카봇 노래 mp3 다운로드.

Prihlášky a info – email na salsapn@gmail.com.

PR

REKLAMA