Úvod Novinky Alzheimercentrum obsadzuje viaceré pozície

Alzheimercentrum obsadzuje viaceré pozície

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Alzheimercentrum prijme do zamestnania upratovačku i viacerých opatrovateľov, zamestnať sa môžu buď na trvalý pracovný pomer, dohodu, ale uplatnenie nájdu i brigádnici a študenti 우라라 미로첩 다운로드. Zariadenie poskytuje lekársku a ošetrovateľskú starostlivosť, ubytovanie, stravovanie, obslužné činnosti vrátane – upratovania, prania, žehlenia, sociálne poradenstvo, rehabilitácie, fyzioterapiu, bazálnu stimuláciu a rôzne druhy terapie i kognitívne cvičenia 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드. Určené je najmä pre ľudí s Alzheimerovým ochorením a ďalšími formami demencie, vrátane porúch správania v starobe.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Sociálne zariadenie príjme:

opatrovateľov na 4 hodiny od 15:00-19:00, čas sa dá posunúť podľa potreby, pracovná zmluva na TPP alebo dohodu soil too. Alzheimercentrum prijíma aj študentov.

opatrovateľov na 12-ky (krátky,dlhý týždeň). Uchádzať sa môžu aj študenti na brigádu Puyopuyo mp3.

upratovačku na 8-hodinový pracovný čas.

Zariadenie Alzheimercentrum na Rekreačnej ulici číslo 7 v Piešťanoch je súčasťou silnej a rastúcej spoločnosti What abouting. Zamestnanci môžu absolvovať stáže v iných zariadeniach i v zahraničí a majú možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu. Bližšie informácie záujemkyniam a záujemcom poskytnú pracovníci centra na telefonickom čísle 0918 930 000 alebo osobne v zariadení Wow background download.

PR

REKLAMA