Úvod Novinky Aj vám sa zdá, že úloha cestovného ruchu sa v regionálnom rozvoji...

Aj vám sa zdá, že úloha cestovného ruchu sa v regionálnom rozvoji preceňuje?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Zvyčajne je to naozaj tak. Samotný cestovný ruch nás nespasí. Pre Trnavský samosprávny kraj (TTSK) je stále len doplnkovou aktivitou, ktorá však lokálne môže výrazne zlepšiť ekonomiku 항아리 게임 무료 다운로드. Potvrdzuje to aj príbeh mesta Piešťany, ktoré sa vďaka rozvoju cestovného ruchu zmenilo z malého vidieckeho sídla s dominantnou poľnohospodárskou funkciou na známe kúpeľné mesto so širokým spektrom ekonomických aktivít Download the communication program. Benefity, ktoré s tým súvisia sa postupne šíria aj do okolia. Nie náhodou medzi najrozvinutejšie obce nášho okresu patria práve tie, ktoré ležia v blízkosti Piešťan If only download.

Napriek nepopierateľným úspechom majú Piešťany v oblasti cestovného ruchu pred sebou ešte veľa práce Download 13 versions of Team Viewer. Bude potrebné riešiť viaceré dlhodobé problémy, od vzhľadu mesta, cez budovanie nových atrakcií až po zlepšovanie kvality ponúkaných služieb kmplayer codec.
Bolo by chybou obmedziť rozvoj cestovného ruchu len na samotné mesto Piešťany. V jeho okolí sa nachádza množstvo prírodných, historických a kultúrnych atrakcií, ktoré môžu výrazne obohatiť ponuku produktov cestovného ruchu movie catfish. Piešťany sa nachádzajú v oblasti s veľmi dobrými podmienkami na realizáciu rôznych športových a oddychových aktivít. Zvlášť perspektívny je rozvoj cykloturistiky secret video. Na ten má náš región veľmi dobré predpoklady. Nutnou podmienkou ich využitia je budovanie bezpečných cyklotrás. To sa nezaobíde bez spolupráce s okolitými obcami i s predstaviteľmi Trnavského samosprávneho kraja 테스트 코드 다운로드. Bude to jedna z dôležitých úloh poslancov, ktorí vzídu z nadchádzajúcich župných volieb.

Ak máte podobný názor, príďte 4. novembra k voľbám a spoločne sa pokúsime urobiť zmenu k lepšiemu Philia download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Váš Peter Tremboš a Michal Fiala

Reklamný článok Objednávateľ: Peter Tremboš, Bratislavská 2735/2, Piešťany, Michal Fiala, A miraculous singing book mobile. Hlinku 57/73, Piešťany. Dodávateľ: HPA, s.r.o., Bodona 48, Piešťany

REKLAMA