Úvod Novinky 70% zľavy na letný tovar NA MOSTE

70% zľavy na letný tovar NA MOSTE

NA MOSTE
REKLAMA
OLANO Volby 2020

Využite jedinečnú ponuku butiku NA MOSTE a vyberte si z aktuálnej kolekcie, ktorá okrem slovenských výrobkov zahŕňa tiež novú francúzsku značku s výnimočným spracovaním bavlny. V predajni na Kolonádovom moste tiež pripravili špeciálnu ponuku šiat pre svadobné mamy. NA MOSTE rovnako nájdete i široký výber produktov pre moletky. Na letný tovar dostanete momentálne 70% zľavu, tak neváhajte.

btr

Jednou z myšlienok pri otváraní predajne bolo priniesť zákazníkom slovenské výrobky, pričom nejde len o textílie, ale i výrobky slovenských remesiel ako keramika, rezbárstvo, kováčstvo, výrobky z kože, z ktorých nájdete v ponuke krásne originály hlavne pre pánov a rôzne ručne maľované textílie a výrobky z modrotlače.

REKLAMA
Dobra volba

Neodmysliteľnou súčasťou obchodných priestorov NA MOSTE je história kúpeľov, ktorá ponúka pohľad do minulosti vstarých pohľadniciach so stručnou charakteristikou a s prekladom do nemeckého i anglického jazyka. Čestné miesto na nich má Ľudovít Winter, výnimočný človek, ktorý venoval budovaniu kúpeľov a nášho mesta celý svoj život. Jeho odkaz je dôležitý nielen pre nás, ale aj pre nadchádzajúce generácie obyvateľov a návštevníkov Piešťan. Kúpiť si môžete jeho Spomienky na Piešťany, čím podporíte fungovanie Balneologického múzea Imricha Wintera.

Zakúpením akéhokoľvek výrobku tiež priamo podporujete deti z detského domova v Piešťanoch.

PR

REKLAMA