Úvod Novinky 1. máj aký v Piešťanoch ešte nebol

1. máj aký v Piešťanoch ešte nebol

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pražiareň kávy Classic Coffee oslavuje tento rok 25. výročie svojho vzniku. Okrúhle 15. výročie má aj Topfest a 20 rokov festival Lodenica 초속 5cm 다운로드. Jubilanti spojili sily, a tak sa 1. mája môžete na Námestí 1. mája pred Classic Coffee tešiť na top oslavu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tešiť sa môžete na bohatý hudobný program 명화그림 다운로드. Vystúpia v ňom skupiny Funny Faces, Rovers, Folklórny súbor Máj a vrcholom programu bude vystúpenie skupiny Inekafe.

Hudobníci z Inekafe sú milovníkmi kávy, zakladatelia Topfestu tiež, a tak pri jednom spoločnom stretnutí v Classic Coffe slovo dalo slovo a zrodil sa zámere zrealizovať spoločnú oslavu, kde bude hrať prím iné kafe 9월 모의고사 다운로드. Jednak to skutočné, lahodné, ktoré pohladí vaše chuťové poháriky, ale i to hudobné, ktoré uspokojí ďalšie zmysly.

Pripravený je tiež skvelý streetfood  a mnoho dalších sprievodných aktivít Son's Three-Year-Old 5. Program bude moderovať Martin Madej. Hosťom bude tiež hospodár Martin z Farmy a v rámci programu budete môcť vyhrať vstupenky na oba spomínané festivaly 강남구청 인강 다운로드.

Vstup je voľný. Organizátori sa už teraz tešia na vašu návštevu.

PR

REKLAMA