Úvod Podujatie

Podujatie

helix jump 다운로드
zvoľte si spôsob zobrazenia >> kalendár zoznam

Bolšoj balet KORZÁR

Tanec
26.08.2020 o 19:30 h / Dom umenia Piešťany

KORZÁR

záznam z Bolšoj baletu v Moskve

Hudba: Adolf Adam
Choreografia: Alexej Ratmanskij
Účinkujú: Jekatěrina Krysanova (Medora), Igor Cvirko (Conrad), Denis Savin (Birbanto), Nelli Kobakhidze (Zulmea), Denis Rodkin (Grand pas des éventails soloist)

Veľké divadlo (Boľšoj teatr) v Moskve je domovskou scénou najstaršieho a najlepšieho baletného súboru – Veľkého baletu (Bolšoj balet), ktorý bol založený v roku 1773 바이트 계산기 다운로드.

Korzár, klenot repertoáru, je nabitý dobrodružstvom a vzrušením na motívy eposu Lorda Byrona. Romantický dobrodružný príbeh z exotického prostredia o láske otrokyne Medory a piráta Konráda, ktorý ju unesie zo zajatia a zachráni na svojej lodi 화이트 라이언 찰리 다운로드.

Balet na motívy básne Lorda Gordona Byrona plný krásnych tanečných variácií, slávneho pas de deux korzára a Medory, ale aj pôsobivých bojových scén s pirátmi Modern Combat. 120 tanečníkov na scéne. Balet uvidíme v klasickom naštudovaní, ktoré je veľkým scénickým a kostýmovým zážitkom. Rekonštrukcia pôvodného Petipovho baletu v podaní tvorivého tandemu Alexeja Ratmanského, fenomenálneho choreografického génia a Jurija Burlaka, špecialistu na historické tanečné rekonštrukcie Parasitic Water Part 1.

Vstupné: 12,-€/ zľavnené 6,- € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk