Úvod Novinky Pieščanské legrácie #14: Počet návštevníkov Piešťan, alebo keď matematika robí problém, či...

Pieščanské legrácie #14: Počet návštevníkov Piešťan, alebo keď matematika robí problém, či keď sa miešajú hrušky s jablkami

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aj vy máte dojem, že nad Piešťanmi sa vznáša akási vlna negativizmu, alebo naopak, prehnaného optimizmu? Pokúsime sa to zmeniť. Prinášame vám vtipné (aj keď niekedy cez slzy) reakcie na súčasné dianie i historické udalosti v Piešťanoch artyboard 다운로드. Koláže nájdete pod označením Pieščanské legrácie 산하련 다운로드. Pokiaľ máte námet na originálnu legráciu, podeľte sa o ňu s nami a napíšte nám na redakcia@pnky.sk.

Tento raz sa venujeme malej edukácii 입고증 다운로드. Jeden piešťanský týždenník, respektíve jeho šéfredaktor, opakovane publikuje články o tom, že počet návštevníkov Piešťan klesá. Ako zdroj uvádza Štatistický úrad SR movie Tuhon. Stačí však kliknúť na jeho stránku, ovládať matematiku základnej školy a výsledok je úplne iný Download Alice movie from Wonderland. Problémom môže byť matematika, ale aj miešanie hrušiek s jabĺčkami (vzťahovanie dát okresu na Mesto Piešťany).

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

-pl-

REKLAMA