Úvod Aktuality Župné stredné školy neotvoria svoje brány ani po jarných prázdninách

Župné stredné školy neotvoria svoje brány ani po jarných prázdninách

REKLAMA
Esesko

Vyučovací proces bude v 50 župných stredných školách pokračovať dištančnou formou aj po pondelku 8. marca 2021 z dôvodu zhoršenej epidemiologickej situácie takmer vo všetkých regiónoch Trnavského kraja Hangul Edition of Pokémon Heart Gold.

V tejto súvislosti pokračuje aj prevádzka liniek prímestských autobusov v prázdninovom režime, a to až do odvolania. Aktuálne informácie a cestovné poriadky sú zverejnené na webových stránkach a profiloch na sociálnych sieťach župy i jej troch zmluvných dopravcov – ARRIVA Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica 학습 앱 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Župa priebežne sleduje a vyhodnocuje aktuálny vývoj epidemiologickej situácie a pripravuje sa na reštart prezenčného štúdia. Otvorenie svojich škôl pre študentov bude župa v pravidelných intervaloch prehodnocovať, pričom jej prioritou je návrat študentov končiacich ročníkov do škôl 웹사이트 다운로드. Oproti materským a základným školám, študenti stredných škôl v relevantne významnom počte dochádzajú cez hranice okresov, ba aj krajov. Vysoké percento z nich je ubytované v internátoch,“ uviedol Stanislav Pravda, riaditeľ Odboru školstva Úradu Trnavského samosprávneho kraja 실버라이트 영상 다운로드.

Mnoho z pedagogických zamestnancov škôl do veku 55 rokov bolo zaočkovaných proti ochoreniu Covid-19 v župnom veľkokapacitnom očkovacom centre na Strednej zdravotníckej škole v Trnave Download a cinema. S administratívou a pozorovaním už zaočkovaných pomáhali aj pedagógovia a študenti školy.

Zdroj: Tlačová správa – TTSK Ilustr. foto: Roman Ondrejka

REKLAMA