Úvod Aktuality ZŠ Holubyho chce obnoviť športové triedy

ZŠ Holubyho chce obnoviť športové triedy

REKLAMA

Ako uvádza na svojom webe Mesto Piešťany, od septembra 2017 by v Základnej škole na Holubyho ulici mohla vzniknúť športová trieda. Na svoje by si v najbližších rokoch mali prísť futbalisti, basketbalistky i florbalisti font creator. Holubyho škola pritom už v minulosti športovú triedu prevádzkovala a navštevovali ju mnohí súčasní úspešní plavci.

IMG_9143

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

O zriadenie takýchto tried požiadal v roku 2016 riaditeľ Vilém Vrba Lithingin. „Súčasne so žiadosťou predložil aj projekt vypracovaný v spolupráci s Prvým futbalovým klubom Piešťany, Florbalovým klubom Páv Piešťany a Basketbalovým klubom mládeže Piešťany (Čajočky),“ uviedla hovorkyňa mestského úradu Eva Bereczová Yokai Watch game.

Pokiaľ by poslanci zámer schválili, prvá športová trieda bude vytvorená v 5. ročníku už v najbližšom školskom roku. „Postupom žiakov do vyšších ročníkov by počet športových tried každoročne vzrastal 길소뜸 다운로드. V školskom roku 2021/22 by sa mal ustáliť na počte 5 športových tried, ktoré by zabezpečovali systematickú športovú prípravu plynule žiakom 5. až 9. ročníka,“ doplnila hovorkyňa 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. Od ministerstva školstva dostane škola na žiaka, ktorý navštevuje športovú triedu, vyšší mzdový nominatív ako na žiaka, navštevujúceho nešpecializovanú triedu Shindoriko Printer Driver. Škola zároveň predpokladá, že pri plánovanom počte žiakov dokáže vykryť prevádzkové aj mzdové náklady.

Mesto Piešťany, red; foto: vv-

REKLAMA