Úvod Koktail Záver leta patrí tradične kvetom. Kvetinové korzo v sobotu pôjde po skrátenej...

Záver leta patrí tradične kvetom. Kvetinové korzo v sobotu pôjde po skrátenej trase

REKLAMA

Súťažiaci z radov žiakov základných, stredných škôl i profesionáli si v stredu 18. septembra merajú sily v rámci 26. ročníka národnej súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov s medzinárodnou účasťou Victoria Regia 한글 무설치 다운로드. Ich diela budete môcť obdivovať nasledujúce dni a v sobotu 21. septembra sa uskutoční aj tradičné kvetinové korzo. Tento rok pôjde po skrátenej trase 라이덴 다운로드.

Témou aktuálneho ročníka je Úcta k tradíciám Download the daredevil game Rhythm. Súťažiaci svoje umenie prenášajú do svojich výtvorov od 8:00 do 15:00 h. O 17:00 h sa uskutoční súťaž prinesených kytíc s názvom Kytica roka 2019 Yomiri Nisekoi. Slávnostné vyhlásenie výsledkov a galavečer je naplánovaný na 19:00.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Výtvory zručných aranžérov si budete môcť pozrieť v Kultúrno-spoločenskom centre Fontána a v Auparku vo štvrtok od 14:00 h do 18:00 h, v piatok a sobotu od 9:00 h do 18:00 h a v nedeľu od 9:00 h do 16:00 h 일본 추리 소설 다운로드.

Kvetinové korzo sa uskutoční tradične v sobotu o 14:00 h. Účastníci sprievodu majú zraz pri Dome umenia. Trasa sprievodu oficiálne začína pri Barlolámačovi na Kolonádovom moste 친일 인명 사전 다운로드. Pre rekonštrukciu mosta sa teda nepôjde až Kúpeľného ostrova. Alegorické vozy i skupinové alegórie prejdú tradične popred nemocnicu, na pešiu zónu, ďalej po Winterovej popred Kolonádu a okolo KSC Fontána do Mestského parku k Hudobnému pavilónu Goddess of Athena War. Vyhlásenie výsledkov je naplánované na 15:00 h.

REKLAMA