Úvod Kultúra Základná umelecká škola oslavuje – vrcholom bude dnešný galaprogram

Základná umelecká škola oslavuje – vrcholom bude dnešný galaprogram

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Základná umelecká škola Piešťany si pripomína tento rok 75. výročie založenia. Pri tejto príležitosti pripravila viacero vystúpení, koncertov a výstav smaart 다운로드. Väčšiu časť už majú žiaci a pedagógovia za sebou, dnes večer ich však ešte čaká slávnostný galaprogram.

Tanečný odbor pripravil reprízu úspešného predstavenia Luskáčik 반딧불의 묘 다운로드. Výtvarníci predviedli svoje umenie na výstave Zimný semester a aktuálne sa prezentujú svojimi dielami na výstave Život v našej škole. Žiaci klavírneho oddelenia sa prezentovali na Zimnom koncerte, kde hosťom bola tiež  Ako hosť vystúpi  bývalá absolventka piešťanskej Základnej umeleckej školy  Radka Kováčová Reddit mobile. Tá v súčasnosti študuje na bratislavskom konzervatóriu odbor klavír a skladba.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Takto to vyzeralo na koncerte klaviristov:

Zaujímavá je výstava Život v našej škole, kde sa deti popasovali okrem zobrazenia školy tiež s portrétmi pedagógov a vedenia školy hp8710 다운로드. Svoju sekciu má v rámci výstavy aj riaditeľ Kamil Vavrinec, ktorý sa pred ňou nechal vyfotiť, a tak môžete porovnať, komu sa portrét najviac podaril 윈도우 탐색기 다운로드.

Pozrite si fotoreportáž z vernisáže:

Priaznivci školy tiež oslavovali na plese Základnej umeleckej školy, ktorý sa konal v Piešťanskom pivovare Eternal Sunshine. Finálnu bodku za oslavami dá slávnostný galaprogram 22. marca o 17:00 h v Dome umenia. Pripravil ho hudobný a tanečný odbor školy 페르디난드 한글 자막 다운로드. Účinkovať v ňom budú žiaci i hostia. Konkrétne tanečníci Ján Kubriczký a Simona Danková, ale i speváci Peter Malý a Mariana Hochelová. Vystúpi tiež dychová hudba Rovina pod vedením Michala Šintála 조이풀 노이즈 다운로드.


-th-

 

REKLAMA