Úvod Aktuality Záhradnícku školu spoja so školou v Rakoviciach

Záhradnícku školu spoja so školou v Rakoviciach

REKLAMA

Krajské zastupiteľstvo súhlasilo s návrhom na optimalizáciu, ktorú jej odporcovia považujú za faktické zrušenie Strednej odbornej školy (SOŠ) záhradníckej v Piešťanoch 윈도우 curl 다운로드.

Počas najbližšieho školského roka sa pre piešťanskú záhradnícku školu nič nemení, ale na základe súhlasu krajských poslancov vznikne 1 hd 영화 다운로드. septembra 2021 Spojená škola Rakovice, ktorá bude mať dve organizačné zložky – SOŠ regionálneho rozvoja a SOŠ záhradnícku.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

S takýmto návrhom súhlasila väčšina prítomných poslancov 매도소녀 다운로드. Zo zástupcov piešťanského regiónu hlasovali za vznik Spojenej školy Rakovice Remo Cicutto a Alan Suchánek. Proti bol Martin Cifra. Iveta Babičová ani Lucia Drábiková neboli na rokovaní krajského zastupiteľstva prítomné 첵 무료 다운로드.

Poslanci sa dnes stretli v priestoroch SOŠ Rakovice, ale o návrhu príliš nediskutovali.

Zachovanie súčasného stavu žiadal vo svojom vystúpení primátor Peter Jančovič 언차티드3 다운로드. Okrem iného povedal, že množstvo žiakov nemôže byť argumentom, pretože na záhradnícke odbory sa nikdy nebude hlásiť veľa detí. Župan Jozef Viskupič to nepriamo označil za populizmus. Práve počet žiakov je podľa jeho slov dôležitý.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA