Úvod Koktail Winterparáda v Elektrárni – vianočné darčeky od lokálnych výrobcov

Winterparáda v Elektrárni – vianočné darčeky od lokálnych výrobcov

REKLAMA

Tesne pred Vianocami sa v Piešťanoch uskutoční prvý ročník predajného festivalu Winterparáda. Podujatie odštartuje vo štvrtok 21 Windows Media Encoder. decembra o 15:00 h. Návštevníci si budú môcť naplno vychutnať príjemnú predvianočnú atmosféru s kvalitným grogom, či vareným vínkom v ruke 모뉴먼트 밸리 다운로드. V ponuke je 22 lokálnych predajcov, ktorí budú rozmiestnení v hlavnej sále unikátnej Elektrárne Piešťany. Na dvore a v bočných priestoroch budú k dispozícii kvalitné gastro prevádzky Guardians of the Galaxy. Kto bude mať záujem prezrieť si súčasné trendy v ilustrácii, alebo si len posedieť pri dobrej káve, môže tak urobiť v galérii.

Nezabudli sme ani na deti, pre ktoré je prichystaný priestor s workshopmi pod vedením Piešťanskej knižnice Download the Conan Theatre Edition. Tu si budú môcť cibriť svoje zručnosti pri výrobe vianočných ozdôb, alebo sa započúvať do čítania detských kníh.

Druhý deň – piatok 21 Internet Explorer 8 Hangul. Decembra začíname už o 11:00. Predajcovia vám ponúknu originálne športové oblečenie, zimné aj letné doplnky, tašky, obuv, šperky, prírodnú kozmetiku či detské hračky a knihy 시카리오 솔다도 다운로드. To všetko vyrobené v našom regióne.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Počas toho sa budete môcť “pohrabať” v našom sekáči, či nájsť niečo zaujímavé v antikvariáte 김완선 다운로드. Deťom sa o zábavu postarajú animátorky v detskom kútiku, kde sa bude čítať a tvoriť pod vedením Piešťanskej knižnice. Súčasťou bude žrebovanie tomboly a výhercovia si odnesú darčeky nielen od predajcov music book. Naša oslava vianočnej atmosféry bude trvať každý deň do 21:00 h.

Nápad vznikol pri limonáde jedného slnečného dňa na Piešťanskej riviére:) Prvá myšlienka bola vytvoriť novú platformu pre Piešťany, ktorá sa tu ešte neorganizuje a tou je podpora predaja zaujímavého lokálneho dizajnu a prezentácia miestnych gastro prevádzok Samsung Restore Solution 8 download. Preto sme zvolili názov, ktorý je venovaný ikone Piešťan – Ľudovítovi Winterovi, ktorý zásadne zveladil mesto a zároveň sa dotýka Vianoc. 

Cieľom Winterparády je združiť a odprezentovať lokálnych výrobcov v unikátnej historickej budove Elektrárne Piešťany 내사랑내곁에 다운로드. Sú to značky, ktoré nemajú kamenné prevádzky a tak budú mať návštevníci možnosť oboznámiť sa a nakúpiť. Chceme priniesť príjemnú atmosféru spojenú s hudbou, jedlom a kvalitným designom na jedinečnom mieste.

Viac na https://www.facebook.com/winterparada/.

-inf-

REKLAMA