REKLAMA
GM Dental Zubar

Piešťanka Zuzana Vráblová, najúspešnejšia slovenská wakeskaterka, držiteľka piatich titulov majsterky sveta, vymenila na deň vodnú hladinu za snehom pokryté pláne vo Vysokých Tatrách Sledge 192 downloads. Jej doska síce ostala nezmenená, no v prašane ju neťahal vlek či winch, ale psí záprah.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

Zuzana  okrem vody a dosky miluje aj psov PadakPadak. Nenechala sa teda dlho presviedčať na novú skúsenosť počas zimnej prestávky. Šesťčlenný psí záprah síce chcel viac po vyšľapaných cestičkách, ako po hlbšom prašane, ale napokon našli spoločnú reč.  „Išlo to ťažko Download Android Messages. Nakoľko psíkom sa lepšie behalo po vychodenej ploche, ale mne zas vyhovoval hlbší sneh, museli sme robiť kompromisy. Na wakeskate je potrebné mať sa do čoho pri zákrutách oprieť, takže sme vymýšľali, ako to urobiť, aby si to všetci užili 가버나움 자막 다운로드. Nakoniec sa nám podarilo zopár pekných jázd,“ vysvetľuje Zuzana.

S Raven, Lokim, Nunu, Qickom, Freyom, Britou, Daisy, Donym a Slashom si padli do oka, hlavne keď vedeli v ktorom vrecku nosí ich nová jazdkyňa maškrty Download 3 games from Fifa Online.

„Keď dostali príkaz vybehnúť, tak to boli pri rozbehoch riadne pecky Download the Chinese Bible. Na príkaz „HO“ odbáčali doľava a na „DŽI“ zase doprava. Veľmi sa tešili z pohybu a myslím, že sme vytvorili super kolektív. Ja som si to rozhodne užila a dúfam, že aj ony,“ dodáva Gurumin.

-red- Zdroj: redbull.sk Foto: Matej Fabianek/Red Bull Media House

REKLAMA