Úvod Koktail Vylúštite krížovku a vyhrajte najnovšie vydanie knižky Spomienky na Piešťany

Vylúštite krížovku a vyhrajte najnovšie vydanie knižky Spomienky na Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pre nadšencov miestnej histórie aj hrdých Piešťancov sme pripravili letnú súťaž o nové dvojjazyčné vydanie knihy Spomienky na Piešťany (Memoirs of Piešťany) Share the gothic ttf download. Do súťaže sa môže zapojiť každý, stačí poslať správne riešenie našej krížovky do nedele 16. júla (vrátane) na e-mailovú adresu našej redakcie 구글지도 이미지 다운로드.

Spomienky na Piešťany sú pútavo napísané memoáre jednej z najvýraznejších postáv modernej piešťanskej histórie – nájomcu a riaditeľa piešťanských kúpeľov Ľudovíta Wintera 악인전 무료 다운로드. Dielo, ktoré Ľudovít Winter napísal vo veku 97 rokov, jedinečným štýlom približuje jeho životnú cestu spojenú s rozvojom Piešťan – kúpeľov i obce (neskôr mesta) 3gp 컨버터 다운로드. Vydavateľom publikácie je Balneologické múzeum Imricha Wintera a na reedícii sa podieľalo taktiež OZ Pro Winter, ktorého cieľom je osadiť v Piešťanoch sochu Ľ v4pc version. Wintera v životnej veľkosti ako poctu za budovanie kúpeľov a Piešťan. Knihy do súťaže venovala oblastná organizácia Rezort Piešťany, ktorá reedíciu rovnako podporila 캐시워크 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Postup

1. Vytlačte si krížovku – v plnej kvalite si ju môžete stiahnuť tu Task Manager.
2. Vylúštite ju.
3. Zašlite tajničku (úryvok z Winterovych Spomienok) spolu s kontaktnými údajmi na e-mailovú adresu redakcia@pnky.sk do 16 7공주. júla 2017 (vrátane).

Veľa šťastia!

-vv-

REKLAMA