Úvod Koktail Všetko, čo potrebujete vedieť o čaji Matcha

Všetko, čo potrebujete vedieť o čaji Matcha

REKLAMA

Tou najdôležitejšou vecou, ktorú potrebujete vedieť o  čaji Matcha je to, že je to doslova zelený zázrak. Okrem toho, že tento čaj patrí medzi absolútnu špičku zelených čajov, má veľké množstvo zdravotných benefitov pre naše telo, ale aj našu krásu 곰세마리 mp3 다운로드.

Zelený čaj Matcha je prírodný zázrak

1 전자정부프레임워크 3.6 다운로드. Má veľké množstvo zdravotných výhod

Čaj Matcha je doslova nabitý antioxidantmi. Matcha obsahuje 137-krát viac antioxidačného epigalokatechíngalátu (EGCG) ako bežný zelený čaj vmware player 32-bit. Tento antioxidant urýchľuje metabolizmus a môže spomaliť až zastaviť rast rakovinotvorných buniek.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi

2. Môžete ho použiť aj v jedle

Pitie čaju Matcha je jeden z najbežnejších spôsobov ako konzumovať tento čaj, avšak nie jediný spôsob HeatFilm Express. Keďže listy Matcha sú rozomleté na jemný prášok a konzumovateľné, namiesto toho, aby boli zaliate vodou, môžu byť bežne používané aj v potravinách Youtube mp3. Tento prášok môžete použiť od matcha-muffinov na raňajky, po matcha-brokolicovú polievku na obed, alebo napríklad aj na matcha-koláče a dezerty 문명6 무료 다운로드.

3. Pomôže vám schudnúť

Matcha je nabitý katechínmi. Tieto katechíny majú termogénne vlastnosti – čo znamená, že pomáhajú vášmu telu spaľovať kalórie 입술의 말 다운로드. Konzumácia zeleného čaju môže zvýšiť vašu mieru termogenézy (spaľovanie kalórií) z 8 na 10 percent. Pitie zeleného čaju pred cvičením má za následok o 25 percent viac spaľovania tukov počas cvičenia 지니 음악 다운로드.

4. Zmierňuje stres

Vychutnajte si vašu každodennú šálku čaju Matcha, pretože ďalšou z jeho výhod je to, že vás dokáže psychicky upokojiť 원펀맨 2기 5화 다운로드. Matcha obsahuje aminozlúčeninu nazývanú L-theanín, ktoré vytvárajú upokojujúci a uvoľňujúci účinok. Avšak L-theanine vás nielen pozitívne naladí, ale tiež pomáha pri tvorbe a uvoľňovaní gama aminomaslovej kyseliny (GABA) 총몽 애장판 다운로드. GABA stimuluje uvoľňovanie hormónov dopamínu a sérotonínu, ktoré vás robia šťastným.

5. Nabudí vás energiou

Matcha má trikrát viac kofeínu než bežný zelený čaj, čo je zhruba ekvivalent silnej šálky kávy. Na rozdiel od kávy, Matcha obsahuje L-theanin. Čaj vám poskytne niekoľko hodín energie. Matcha čaj zlepšuje schopnosť multitaskingu, zvyšuje rýchlosť vnímania, znižuje nesústredenosť, ktorá je spôsobená únavou, zlepšujeVašu pamäť a pitím si taktiež môžete zlepšiť svoju koncentráciu.

6. Bojuje proti starnutiu

Čudovali ste sa, prečo japonské ženy majú krásnu pleť a vyzerajú o pár rokov mladšie? Vďaka vysokému obsahu antioxidantov v čaji Matcha – má 60-násobne viac antioxidantov ako špenát. Môže vám pomôcť bojovať proti starnutiu. Výsledkom je žiarivá pokožka, ktorá má o pár vrások menej. :)

PR

REKLAMA