Úvod Kultúra Vrbovskí víťazi hrali v Starej lekárni, koncert bude online

Vrbovskí víťazi hrali v Starej lekárni, koncert bude online

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Platforma Koncert na lavičke v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom Piešťany prinášajú v nedeľu 9. mája o 21:00 h online koncert z priestorov výstavnej siene Stará lekáreň Download Dougilty.

Koncert na lavičke je projekt, s ktorým môžete podporiť svoje obľúbené kapely, hudobníkov a interpretov. Maloformátové koncerty, nahrávané vo vysokej kvalite zvuku a obrazu, tak že hudbu vnímate úplne zblízka 유튜브 레드 pc 다운로드. Uvidíte svojich obľúbených interpretov tak zblízka, ako ich môžu vidieť väčšinou len ich dobrí kamaráti. Po každom koncerte vás ešte čaká živý rozhovor s umelcami cez chat a video 인스타그램 이미지 다운로드. Tu im môžete vyjadriť podporu, niečo sa opýtať a oni vám budú odpovedať a komentovať vaše príspevky.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Lístky na podujatie je možné zakúpiť na internetovej stránke koncertnalavicke.sk Download The Dark Knight.

Vrbovskí víťazi vznikli okolo roku 2000 a môžeme ich charakterizovať ako hudobno-pracovnú skupinu hrajúcu svoj vlastný hudobný štýl – priemyselný folklór 사사로운 토크 다운로드. Každú pieseň hrajú na inom, doma vyrobenom, hudobnom nástroji, ktorý vyrába pán Andrej Jobus z Vrbového osobne.

Priestor výstavnej siene v Starej lekárni prezentuje úžitkové umenie aj voľnú tvorbu prevažne slovenských autorov a autoriek s dôrazom na kvalitu vystavovaných diel.

Stará lekáreň sa nachádza na pešej zóne v centre mesta Piešťany od roku 1826. Dnes spadá pod inštitúciu Mestského kultúrneho strediska. Po dlhých rokoch a zmenou vedenia prešiel zanedbaný interiér objektu postihnutý kancelárskymi prerábkami 90.rokov výraznou obnovou. Dnes dýcha sviežim dizajnom a každé z ponúkaných výtvarných diel je nielen pekným interiérovým či úžitkovým doplnkom, ale aj dobrou investíciou.

Prechádzkou po pešej zóne v kúpeľnom meste upúta priestor vašu pozornosť hneď zvonka – má najstarší dochovaný secesný výklad s pôvodnými plagátmi Starej lekárne. Výstavná sieň je otvorená utorok- piatok od 10:00- 18:00 hodiny, sobota 10:00- 16:00 hod.

Zdroj: Tlačová správa MsKS Piešťany / piestany.sk

REKLAMA