Úvod Aktuality VIDEO: Motocyklista nabúral v plnej rýchlosti do osobného auta

VIDEO: Motocyklista nabúral v plnej rýchlosti do osobného auta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pondelok 6. augusta niekoľko minút pred 13. hodinou sa medzi Trebaticami a Vrbovým stala dopravná nehoda. Motocyklista jazdiaci po hlavnej ceste narazil do zadnej časti vozidla, ktoré prichádzalo z vedľajšej cesty 오라클 xe 다운로드. Zranený motorkár bol prevezený do trnavskej nemocnice.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Vychádzal som z vedľajšej cesty na hlavnú, obzrel som sa, zľava išlo osobné auto, sprava nešiel nikto Download Albata. Ako som vchádzal na cestu, vtedy do mňa zozadu napálil motorkár. Počul som len veľký náraz, išiel som sa pozrieť, čo sa stalo,” opísal nehodu vodič nabúraného auta, ktorý sa, našťastie, nezranil 드라스틱 포켓몬스터 화이트2 다운로드.

Motocyklista skončil s motorkou v roli.

O poznanie horšie dopadol vodič motorky. „Bol pri vedomí, ale motalo ho, strácal reč, akoby bol chvíľku v bezvedomí,” doplnil vodič auta 후레자식 다운로드. „Po príchode na miesto bolo zistené, že motocyklista sa nachádza v poli so zlomenou dolnou končatinou. Vykonali sme protipožiarne opatrenia, poskytli sme motocyklistovi predlekársku prvú pomoc a pomohli sme ho naložiť do sanitného vozidla,” uviedol veliteľ zásahu Martin Piškula 즐거운 사라 다운로드.

Na osobnom aute vznikli nemalé škody.

„Mám pocit, že išiel rýchlo, ale nechám to na policajné vyšetrovanie,“ myslí si vodič nabúraného auta. Svedkovia nehody zhodne tvrdia, že motorkár jazdil veľmi rýchlo a vodič auta ho nemal šancu včas zbadať 고스트 11.5 다운로드. „Išiel ale stotridsať, viete, silný stroj,“ povedal na mieste svedok z neďalekej firmy.

Pri nehode zasahovali všetky zložky integrovaného záchranného systému.

Presné príčiny nehody vyšetruje polícia 소스 세이프 2005 다운로드. Aktualizované 7.8.2018 15:55 h „Polícia bola včera privolaná k dopravnej nehode v obci Krakovany (okr. Piešťany). 57 ročný vodič vychádzal krátko po obede z vedľajšej cesty na hlavnú re-shack weapon. S autom Subaru Forester vošiel do križovatky, kde vzápätí došlo k zrážke s motocyklistom na motocykli Honda. Pri nehode utrpel 48 ročný vodič motocyklu viaceré vážne zranenia, s ktorými bol prevezený do nemocnice Download the 2015 New Year card. Polícia alkohol u vodičov z Piešťan nezistila. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví z nedbanlivosti s následkom ťažkej ujmy na zdraví 강경옥 설희 다운로드. Presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje. Polícia opätovne apeluje na vodičov, aby nepodceňovali situáciu na cestách a vedeniu vozidla venovali maximálnu pozornosť,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Obe vozidlá postupne odviezla odťahová služba.

-vv-

REKLAMA