Úvod Koktail Vianočné obdobie môžete prežiť aktívne, čakajú na vás zaujímavé podujatia

Vianočné obdobie môžete prežiť aktívne, čakajú na vás zaujímavé podujatia

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Na svoje si prídu otužilci, bežci aj turisti. Každý, kto túži stráviť posledné dni tohto roka aktívne, nájde v kúpeľnom meste hneď niekoľko zaujímavých podujatí Download Chrome Cleanup Tool.

Málokto vie, že Piešťany sú kolískou otužovania na Slovensku 날씨의 아이 고화질 다운로드. Tradíciu kúpanie vo Váhu v každom ročnom období založil Karol Kevan, ktorý zomrel v septembri vo veku 93 rokov. Na jeho počesť sa 26. decembra o 14.00 h zídu na nábreží pri hoteli Magnólia otužilci z celého Slovenska my Dawn. Toto podujatie sa totiž prvýkrát uskutoční bez účasti najstaršieho z nich. Karol Kevan sa v Piešťanoch preslávil aj tým, že vo Váhu plával počas Silvestrovského behu 애프터스쿨 뱅 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ide o atletické podujatie, ktoré patrí medzi najstaršie v našej krajine. Myšlienka napodobniť už vtedy populárny Silvestrovský beh v brazílskom meste San Paulo napadla na jeseň roku 1965 trom mladým nadšencom atletiky 내부자들 오리지널 다운로드. Niektorí z nich sa ho zúčastňujú dodnes.

V centre Piešťan, na atraktívnej trase medzi Kolonádovým a Krajinským mostom, si aj tento rok zmerajú sily profesionálni i amatérski bežci 프렌즈 전시즌 다운로드. Podujatie má čoraz viac priaznivcov, ktorých každý rok láka najmä jeho priateľská atmosféra. Silvestrovský beh sa uskutoční 30. decembra popoludní a bonusom pre účastníkov je možnosť okúpať sa v termálnom bazéniku kúpaliska Eva Download avplayer.

Turisti zo širokého okolia Piešťan si nedokážu predstaviť posledný deň v roku bez Silvestrovského výstupu na Marhát. Láka ich zimná príroda, nenáročný terén i stretnutia s priateľmi 패션시티 mr 다운로드. Táto akcia má už 46-ročnú tradíciu a pravidelne sa jej zúčastňujú celé rodiny. Pre účastníkov bude aj tentoraz pripravené malé občerstvenie pri táboráku, živá hudba a spoločné fotografovanie, ktoré je naplánované na pravé poludnie 해피 메리 다운로드.

Rodiny s deťmi môžu v posledný deň roka navštíviť aj Čachtický hrad, kde ich čakajú súboje rytierov, ohňová šou aj zabíjačkové špeciality Markdown Editor. A to všetko v kombinácii s výhľadmi na okolitú krajinu a mrazivými legendami o Krvavej grófke.

Záver roka môžu milovníci dobrej zábavy stráviť na Námestí slobody. Hlavnou hviezdou programu bude skupina Kabát revival, ktorej hudbu je neľahké rozoznať od originálu. Novoročný ohňostroj rozžiari nebo nad Piešťanmi presne na prelome rokov. Aj tentoraz ho odpália zo strechy nákupného centra Aupark.

TS Rezort Piešťany

REKLAMA