Úvod Aktuality V župných vakcinačných centrách očkujú aj na Bielu sobotu

V župných vakcinačných centrách očkujú aj na Bielu sobotu

REKLAMA

Trnavská župa pokračuje v očkovaní proti Covid-19 v troch veľkokapacitných očkovacích centrách v Dunajskej Strede, Skalici a Trnave aj na Bielu sobotu, 3 Ano 1800ed. apríla 2021. Je pripravená zaočkovať ďalších približne 6-tisíc ľudí. Medzi nimi budú aj prví záujemcovia o očkovanie s ťažkým zdravotným postihnutím alebo ťažkou diagnózou, ktorí sa registrovali do župnej databázy cez portál cakarenTT.SK New West Organic7 7.

Podľa informácií od verejnosti, niektorí záujemcovia registrovaní cez centrálny systém vakcinacia.nczisk.sk dostali od správcu tohto systému, Národného centra zdravotníckych informácií, niekoľko SMS správ s rôznym dátumom a časom očkovania gta5 컴퓨터 다운로드. Malo by ísť predovšetkým o ľudí pôvodne objednaných na očkovanie v jednom z troch župných očkovacích centier v sobotu 3. apríla 2021 medzi 16 Dream of precious days. a 18. hodinou. Ponúknutý im mal byť napríklad termín 8. alebo 10. apríla 2021. V prípade prijatia viacerých SMS správ, vždy platí termín uvedený v poslednej SMS správe, hoci v nej nebýva uvedené, že ide o nový termín očkovania 김동률 mp3 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Za vzniknutú situáciu zodpovedá Národné centrum zdravotníckych informácií a Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky. Napriek tomu sa župa záujemcom o očkovanie ospravedlňuje za komplikácie,“ povedala Lucia Šmidovičová, riaditeľka Odboru zdravotníctva Úradu Trnavského samosprávneho kraja.

Čas očkovania si je možné overiť na stránke vakcinacia.nczisk.sk/zmena, kde je možné pridelený termín aj zmeniť alebo zrušiť. V prípade otázok a nejasností sa prihlásení na očkovanie môžu obrátiť na call centrum Národného centra zdravotníckych informácií denne od 7.00 h do 20.00 h na číslach 02/32 35 30 30 alebo 0800 174 174.

Zdroj: Tlačová správa – TTSK

REKLAMA