Úvod Aktuality V župných centrách dostalo na Bielu sobotu vakcínu takmer 4 300 ľudí

V župných centrách dostalo na Bielu sobotu vakcínu takmer 4 300 ľudí

REKLAMA

Trnavská župa pokračovala v očkovaní proti bovid-19 v troch veľkokapacitných očkovacích centrách aj na Bielu sobotu, 3. apríla 2021 열혈강호 549화 다운로드. Prvá dávka vakcíny od spoločnosti AstraZeneca v nich bola podaná ďalším 4 290 ľuďom.

„Počas Veľkej noci sme sa rozhodli očkovať v sobotu 메이크업 다운로드. Všetko prebiehalo v dobrej, sviatočnej nálade. Záujemcovia boli do centier vpúšťaní plynulo a zaočkovali sme ich v plánovanom čase. Ďakujem lekárom, sestrám a organizátorom za to, že sme mohli zaočkovať ďalších takmer 4 300 ľudí office professional plus 2010. Mimoriadne ma teší, že sme zaočkovali prvých 350 obyvateľov Trnavského kraja, ktorí sa ako náhradníci prihlásili cez cakarenTT.SK,“ skonštatoval trnavský župan Jozef Viskupič 한게임 섯다 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V Dunajskej Strede dostalo vakcínu 1 628, v Skalici 1 210 a v Trnave 1 452 záujemcov. Medzi nimi bolo aj prvých 350 obyvateľov Trnavského kraja s ťažkým zdravotným postihnutím alebo diagnózou, ktorí sa registrovali do župnej databázy cez portál cakarenTT.SK 스타크래프트2 무료 다운로드. Od 20. februára 2021 župa zaočkovala už takmer 32 000 ľudí.

V sobotu pribudla možnosť pozrieť si aktuálnu situáciu pred župným veľkokapacitným očkovacím centrom v Trnave na Strednej zdravotnícke škole, Daxnerova 6, online.

​​​​​​​Na očkovanie sa môžu cez župný formulár na cakarenTT.SK  jednoducho a rýchlo prihlásiť ľudia s vekom najmenej 18 rokov a s ťažkým zdravotným postihnutím alebo so závažnou, respektíve stredne závažnou chorobou významne zvyšujúcou riziko závažného priebehu ochorenia Covid-19. Príležitosť prihlásiť sa majú aj vybrané skupiny zamestnancov vekom najmenej 50 rokov, ktorí prichádzajú do kontaktu so zákazníkmi alebo cestujúcimi.

Zdroj: Tlačová správa – TTSK

REKLAMA