Úvod Aktuality V zariadení DOMUM rozvoniavala kapustnica a rozdávali sa balíčky

V zariadení DOMUM rozvoniavala kapustnica a rozdávali sa balíčky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vďaka hotelom Pavla a Park si ľudia bez domova a núdzni mohli vychutnať teplý slávnostný obed. V zariadení sociálnych služieb DOMUM im zamestnanci naservírovali kapustnicu, podkovičky z kapra aj šalát a odovzdali ovocie i balíčky Tupe. Tradícia plná ľudskosti a nezištnosti sa v zariadení opakuje už najmenej deväť rokov.

DOMUM ponúka ľuďom v núdzi a bez domova viaceré typy ubytovania. „V nocľahárni sme momentálne vyslovene preplnení, máme tam 9 až 10 ľudí 에쒸비 전권 다운로드. V útulku sme tiež preplnení, býva tu 27 klientov. Počas zimy pribudli ľudia, na Štedrý deň zatiaľ nie,“ prezradila Jana Maronová Download Blue Manto. Obed sponzorsky zabezpečili hotely Pavla a Park.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zamestnanci rozdali klientom balíčky, ktoré venovalo Mesto Piešťany, obchodný reťazec Kaufland, Apoštolská cirkev na Slovensku, ale aj bežní ľudia. „Na Gymnáziu Pierra de Coubertina vyhlásili akciu, počas ktorej na škole týždeň zbierali sladkosti 쇼미더머니4 거북선 다운로드. Z nich spravili balíčky a tie doniesli k nám,“ prezradila Jana Maronová. Vydavatelia časopisu NotaBene zas potešili každého predajcu novým batohom Download Cairo.

-vv-

 

REKLAMA