Úvod Aktuality V regióne úradoval silný vietor, na Banke spadli stromy na cestu aj...

V regióne úradoval silný vietor, na Banke spadli stromy na cestu aj auto

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu 19. apríla spôsobil silný vietor v našom regióne viaceré komplikácie. Piešťanskí hasiči smerovali do obce Banka pre spadnuté stromy hneď dvakrát Park Jae-bum my last download. Našťastie, nalomené dreviny spôsobili len materiálne škody a niekoľkominútové zdržanie premávky. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

O pol štvrtej popoludní vyrážali hasiči k spadnutému stromu, ktorý blokoval časť cesty druhej triedy pod Červenou vežou kess. Hasiči ho spílili na menšie kusy, ktoré odpratali mimo cesty. Na Krajinskom moste a Krajinskej ceste sa tvorili kolóny.

O trištvrte na šesť večer spadla časť mohutného stromu s priemerom asi tridsať centimetrov na auto zaparkované v Dominovej aleji na Banke. Udalosť ohlásila obyvateľka neďalekých bytoviek, ktorá krátko predtým alejou prechádzala 맑은고딕 regular 다운로드. „Boli sme privolaní k spadnutému stromu, ktorý sa nachádzal na osobnom motorovom vozidle a zároveň blokoval miestnu komunikáciu. Konáre sme odstránili s pomocou motorovej píly, následne sme cestu očistili,“ povedal pre pnky.sk veliteľ zásahu Martin Piškula eavesdropping rights dubbed. Majiteľa auta vypátrali privolaní policajti. Konáre poškodili na kapote auta lak a predný nárazník.

-vv-

REKLAMA