Úvod Koktail V Piešťanoch sa budú mapovať staré odrody ovocných stromov, staňte sa mapovateľmi

V Piešťanoch sa budú mapovať staré odrody ovocných stromov, staňte sa mapovateľmi

REKLAMA
Esesko

OZ Genofond s podporou Mesta Piešťany realizuje mapovanie starých a krajových odrôd ovocných drevín v meste Piešťany a v okolí v rámci projektu „Využitie potenciálu starých odrôd ovocných drevín pre prírodný a kultúrny rozvoj mesta Piešťany“ MyPet's Double Life Dubbing. Mapovateľmi sa môžete stať aj vy. Stačí sa prihlásiť, či informovať o starom ovocnom strome, ktorý máte v záhrade


Cieľom projektu je založenie verejného ovocného sadu Kornela Duffeka 시메지 다운로드. Pre viac informácii o mapovaní môžete kontaktovať Bruna Jakubca (brumburiak@gmail.com) alebo Michala Fialu (michal.fiala.dino@gmail.com).

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Po mapovaní bude nasledovať príprava projektovej dokumentácie pre založenie genofondového ovocného sadu Double Dragon Download. Organizátori plánujú tiež diskusiu o pokračovaní projektu spojenú s výstavou starých odrôd nájdených počas mapovania.

Nasledovať by mala realizácia sadu ako ďalší projekt windows 7 images. V prípade jeho realizácie bude mať vedecký význam ako genofondová zbierka starých a krajových odrôd ovocných drevín, ale aj vzdelávací, keď poskytne sústredenú výsadbu sortimentu ovocných stromov a krov vhodných pre pestovanie v regióne stredného Považia a taktiež priestor pre realizáciu vzdelávacích a voľnočasových aktivít v oblasti ovocinárstva, včelárstva i ornitológie Listening to the Bible. Po realizácii sadu vznikne verejnosti prístupná plocha mestskej zelene so zázemím pre realizáciu voľnočasových aktivít.
-th-

REKLAMA