Úvod Novinky V centre dlho chýbal, legendárny Mliečak je späť

V centre dlho chýbal, legendárny Mliečak je späť

REKLAMA

Ľudová reštaurácia, bistro a piváreň. Miesto, na ktoré Piešťanci s nostalgiou spomínajú, bude čoskoro plné života.

Už tento týždeň sa budú môcť obyvatelia a návštevníci Piešťan stretnúť na (staro)novej terase v centre 슈가맨3 음원 다운로드. Záhrada legendárneho Mliečneho baru sa nachádza na hlavnom ťahu z Kolonádového mosta na Winterovu ulicu. Jej história siaha do hlbokého socializmu, ale obľúbeným miestom bola ešte pred pár rokmi 카라 스텝 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Mladší i starší majú vďaka tomu na Mliečak nostalgické spomienky mp3 blank. Niektorým sa vybaví chuť nanukovej torty, iní myslia na mliečne koktaily alebo na tresku v majonéze, ďalší si toto miesto spájajú s osviežujúcou kofolou 레알팜 게임 다운로드.

Nenájde sa snáď Piešťanec, ktorý by sa tam nikdy nezastavil. Nová prevádzka má ambíciu nadviazať na všetko dobré, čo si ľudia pamätajú, a ponúknuť ešte viac 인벤터 2014 다운로드.

Na začiatku to budú rýchle jedlá do ruky, pivo zo slovenského pivovaru Urpiner a charakteristická atmosféra obľúbeného miesta, neskôr sa Piešťany môžu tešiť aj na plnohodnotnú reštauráciu.

Posedenie v Záhrade, ako Piešťanci terasu bývalého Mliečneho baru volajú, dlho chýbalo. Ale noví majitelia si od prevádzky na pešej zóne sľubujú oveľa viac. Chcú osloviť každého, kto prechádza okolo, a zamerať sa na obľúbené jedlá tradičnej domácej kuchyne. Nezabudnú pritom ani na vegetariánov a ľudí s intoleranciou na niektoré potraviny. V ponuke budú aj klasické šaláty a ľahké polievky.

„Cieľom je vrátiť život tomuto nádhernému priestoru, otvoriť ho pre všetkých, variť kvalitne a chutne, budovať si vzťah so zákazníkmi,“ hovorí spolumajiteľ podniku Matej Andraščík. Jeho cieľom je, aby sa ľudia do Mliečaku radi vracali ako kedysi.

Reklamný článok

REKLAMA