Úvod Novinky V centre dlho chýbal, legendárny Mliečak je späť

V centre dlho chýbal, legendárny Mliečak je späť

Ľudová reštaurácia, bistro a piváreň. Miesto, na ktoré Piešťanci s nostalgiou spomínajú, bude čoskoro plné života.

Už tento týždeň sa budú môcť obyvatelia a návštevníci Piešťan stretnúť na (staro)novej terase v centre 슈가맨3 음원 다운로드. Záhrada legendárneho Mliečneho baru sa nachádza na hlavnom ťahu z Kolonádového mosta na Winterovu ulicu. Jej história siaha do hlbokého socializmu, ale obľúbeným miestom bola ešte pred pár rokmi 카라 스텝 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici

Mladší i starší majú vďaka tomu na Mliečak nostalgické spomienky mp3 blank. Niektorým sa vybaví chuť nanukovej torty, iní myslia na mliečne koktaily alebo na tresku v majonéze, ďalší si toto miesto spájajú s osviežujúcou kofolou 레알팜 게임 다운로드.

Nenájde sa snáď Piešťanec, ktorý by sa tam nikdy nezastavil. Nová prevádzka má ambíciu nadviazať na všetko dobré, čo si ľudia pamätajú, a ponúknuť ešte viac 인벤터 2014 다운로드.

Na začiatku to budú rýchle jedlá do ruky, pivo zo slovenského pivovaru Urpiner a charakteristická atmosféra obľúbeného miesta, neskôr sa Piešťany môžu tešiť aj na plnohodnotnú reštauráciu.

Posedenie v Záhrade, ako Piešťanci terasu bývalého Mliečneho baru volajú, dlho chýbalo. Ale noví majitelia si od prevádzky na pešej zóne sľubujú oveľa viac. Chcú osloviť každého, kto prechádza okolo, a zamerať sa na obľúbené jedlá tradičnej domácej kuchyne. Nezabudnú pritom ani na vegetariánov a ľudí s intoleranciou na niektoré potraviny. V ponuke budú aj klasické šaláty a ľahké polievky.

„Cieľom je vrátiť život tomuto nádhernému priestoru, otvoriť ho pre všetkých, variť kvalitne a chutne, budovať si vzťah so zákazníkmi,“ hovorí spolumajiteľ podniku Matej Andraščík. Jeho cieľom je, aby sa ľudia do Mliečaku radi vracali ako kedysi.

Reklamný článok

REKLAMA