REKLAMA
Knebl

Len pred mesiacom sa vo Frankfurte nad Mohanom uskutočnil veľtrh sanity a kúpeľní ISH. Top novinky kúpeľňového dizajnu svetových značiek sa teraz presunuli do Piešťan 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. V Elektrárni sú prezentované na výstave ISH SK by MyBath.

Za svetovým kúpeľňovým dizajnom tak netreba chodiť ďaleko node.js 이미지 다운로드. Slovenská značka štýlových kúpeľní MyBath ho na Slovensko priniesla už po tretí raz. Výstava je primárne určená pre obchodníkov a návrhárov, ale po registrácii sa na ňu pokojne môžete zajtra zájsť pozrieť aj vy ShowAppStore.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Vystavené sú najkrajšie kúsky od dizajnérskych špičiek renomovaných značiek Axor, Bette, Duravit, Emco, Grohe, Hansa, Hansgrohe, Huppe, Kaldewai, Keuco, PMH, Sanit, SanSwiss, Sopro, Villeroy & Boch a Zehnder 유튜브 프리 다운로드. Väčšina z nich má na Slovensku svoju premiéru.

Naživo môžete vidieť trendy batérie v tmavých farbách, či zhliadnuť technologické novinky v podobe inteligentných batérií, ktoré sú ovládané mobilnými aplikáciami 제이 쿼리 다운로드. Vďaka jednému z vystavených exponátov sa zasa napríklad na mobile dozviete, že na vodovodnom potrubí nastala porucha a bolo by vhodné sa rýchlo vrátiť domov, ak nechcete vytopiť susedov Peview.

K unikátom patrí exponát firmy Keuco, ktorý vznikol v spolupráci s dizajnérmi Team7 트리오브세이비어 그리드 다운로드. Je ním kúpeľňová skrinka pod umývadlo vyrobená z dreva z benátskych stĺpov. Čítate dobre, tento dizajnérsky skvost bol vyrobený zo starého dreva z kolov, na ktorých stoja Benátky modern talking.

Súčasťou akcie  je tiež prezentácia dlažieb a sprchových kútov Sony Vegas 14.

Na výstave bol po prvý raz predstavený viac ako 160 stranový katalóg MyBath Design 2019, v ktorom sú prehľadne zobrazené všetky vystavené novinky, ale aj mnoho ďalšieho Rayman Forever. Tieto produkty si môžete zakúpiť  celoslovenskej sieti kúpeľňových štúdií MyBath. V Piešťanoch konkrétne v Kúpeľňovom štúdiu Domoss na Teplickej ulici, alebo v predajni sanity v Obchodnom dome Domoss na Bratislavskej.

ISH SK by MyBath sa koná 24. – 25. 4. 2019 od 9:00 do 18:00 hod. v Elektrárni Piešťany, Staničná 2334/51, Piešťany.

Nechajte sa inšpirovať našou fotogalériou:

 
PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba