Úvod Aktuality Štartuje kampaň Do práce na bicykli 2021

Štartuje kampaň Do práce na bicykli 2021

REKLAMA

Súťaž je určená pre všetkých obyvateľov slovenských miest, ktoré sa zaregistrujú. Piešťany sú už medzi nimi, prihlásiť sa teda môžu už aj dvoj až štvorčlenné tímy z kúpeľného mesta 삼성 증권 hts 다운로드. Cieľom kampane je pozitívne ovplyvniť široké spektrum jednotlivcov, organizácií a inštitúcií v prospech používania bicykla na krátke vzdialenosti centos 6.8 iso 다운로드.

Vlani Piešťany vyhrali v súťaži Do práce na bicykli stanovište s pumpu, ktoré už slúži ľuďom prichádzajúcim na dvoch kolesách na autobusovú a železničnú stanicu ibis paint. Stačilo len splniť základnú podmienku minimálne 100 zaregistrovaných obyvateľov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Od začiatku apríla sa piešťanskí cyklisti môžu do kampane zapojiť opäť Long Dark. Samotné mesto je už zaregistrované. Súťaž bude prebiehať v mesiaci jún, účastníci budú viesť evidenciu o svojich jazdách na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu Weekly Idol Warner One.

„Organizovaním súťaže máme ambíciu pozitívne ovplyvniť široké spektrum jednotlivcov, organizácií a inštitúcií v mestách v prospech používania bicykla na krátke vzdialenosti. Veríme, že postupne sa bude kampaň šíriť, a z bicykla sa aj na Slovensku stane plnohodnotný dopravný prostriedok na presun po meste tak, ako je to v okolitých krajinách. Veríme, že cyklistom sa dostane nielen patričné uznanie spoločnosti za to, že významne prispievajú k ochrane životného prostredia, ale stanú sa aj inšpiráciou pre tých, ktorí ešte stále na presun po meste používajú auto,“ uviedli usporiadatelia kampane.

Zdroj: piestany.sk / dopracenabicykli.eu

REKLAMA