Úvod Novinky Spievajúce husle v podaní Miriam Kaiser Trio

Spievajúce husle v podaní Miriam Kaiser Trio

REKLAMA
Knebl

V pondelok 13. júla o 19.30 h sa na Malej scéne Domu umenia Piešťany uskutoční koncert Miriam Kaiser Trio. Program má názov Spievajúce husle 제인 도 다운로드.

Ide o nápaditú hudbu plnú obrazov, emócií, hlbokých textov a príjemného ženského spevu. Výraz a hudobný jazyk inšpirovaný ľudovou melodikou spája klasickú eleganciu sláčikových nástrojov a pesničkárstvo s modernými technológiami

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Miriam Kaiser, husle a spev
Milan Adamec, husle a elektronika
Lujza Ďurišová, violončelo

Miriam Kaiser vyštudovala na bratislavskom Konzervatóriu odbor hra na husliach 교육 동영상 다운로드. Jedným z kľúčových momentov pre jej budúcu tvorbu ešte počas štúdia bolo pre Miriam pozvanie hrať v skupine a rozvíjať improvizačné schopnosti 내가 살인범이다 다운로드. Po skončení štúdia dostala príležitosť vystúpiť a predstaviť svoju vlastnú skladbu, neskôr nazvanú Prvá, ako predskokanka na koncerte Mariána Vargu english for proficiency. Jej skladby z prvého EP Isté veci sa objavili v éteri verejnoprávnych rádií Slovensko a Regina v hitparádach Rádia7 a Gospelparáde Rádia Lumen 더보이 다운로드.

Koncert z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Vstupné: 8 eur – predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia pondelok až piatok od 14.00 – 17.00 h a jednu hodinu pred podujatím (telefón: 033/24 58 001)

PR

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba