Úvod Aktuality Sčítanie končí, v Piešťanoch formulár zatiaľ nevyplnilo 17 % obyvateľov

Sčítanie končí, v Piešťanoch formulár zatiaľ nevyplnilo 17 % obyvateľov

REKLAMA

Piešťanská radnica informovala, že aktuálne je sčítaných 82,18 % obyvateľov kúpeľného mesta. Celoslovenský priemer je 81 %, čo predstavuje 4 557 000 ľudí 팔라 독 버그 판 apk 다운로드.

Elektronické sčítanie, keď obyvateľ vypĺňa formulár sám, sa začalo 15. februára a potrvá do 31. marca. Od apríla do konca októbra bude nasledovať asistované sčítanie Elvis Quick.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Zostáva doslova pár hodín do ukončenia elektronického sčítania, vyzývame preto obyvateľov, aby čas do 31. marca do polnoci ešte využili na možnosť sa elektronicky sčítať 2018 최신가요 다운로드. Zároveň ďakujeme každému, kto tak už urobil,“ upozornila Ľudmila Ivančíková, generálna riaditeľka Sekcie sociálnych štatistík a demografie Download the Adidas logo.

Obyvatelia Slovenska sa prvýkrát v histórii sčítavajú elektronicky – pomocou počítača, tabletu alebo mobilného telefónu s pripojením na internet Download arcgis. Sčítací formulár nájdete na webovej stránke www.scitanie.sk. Údaje, ktoré obyvateľ uvedie v sčítacom formulári, sa musia vzťahovať k rozhodujúcemu okamihu sčítania, ktorým je polnoc zo štvrtka 31. decembra 2020 na piatok 1. januára 2021.

REKLAMA