Úvod Aktuality Rekonštrukcia vozovky na ulici Andreja Hlinku sa uskutoční na jar, potrvá dva...

Rekonštrukcia vozovky na ulici Andreja Hlinku sa uskutoční na jar, potrvá dva mesiace

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na jar sa rozbehne rekonštrukcia Ulice Andreja Hlinku, ktorej stav bol vyhodnotený ako havarijný. Práce sa budú týkať úseku od križovatky so Žilinskou cestou po križovatkou so Staničnou ulicou 시를 잊은 그대에게 다운로드. V mestskom rozpočte bolo na rekonštrukciu vyhradených 400-tisíc eur, no napokon zákazka vyjde takmer o polovicu lacnejšie. Z ušetrených peňazí budú v tomto roku hradené ďalšie rekonštrukcie Genuine for Windows 7.

IMG_8609„Na ulici A 창조의 법칙 다운로드. Hlinku sú zjavné povrchové, štruktúrne aj bázové poškodenia, nechýbajú hrbole, výtlky, priečne, pozdĺžne aj plošné trhliny či preliačiny,“ informovala hovorkyňa mestského úradu Eva Bereczová 트위치 동영상 다운로드. Práce zrealizuje spoločnosť Skanska SK za 207 360,10 eur.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Keďže súčasné zimné počasie dvojmesačnej rekonštrukcii nepraje, s prácami sa začne na jar. Kvôli výmene povrchu ulice budú mať obyvatelia-vodiči o starosť naviac, k problému s parkovaním sa pripoja aj dopravné obmedzenia, o ktorých bude mestský úrad vopred informovať 엠씨더맥스 전집 다운로드.

IMG_8618

Mesto pôvodne počítalo s nákladmi vo výške 400-tisíc eur, ktoré vyhradilo aj v rozpočte 이누야샤 완결편 게임 다운로드. „Ušetrené finančné prostriedky budú použité na ďalšie rekonštrukcie. V roku 2017 budú okrem častí A. Hlinku a Sládkovičovej opravené aj chodníky Pod Párovcami, chodníky a zeleň na Bratislavskej ceste a pokračovať bude aj výstavba parkovísk na Vážskej, Teplickej a A Mamma Mia1 download. Hlinku,“ uviedla Eva Bereczová.

Mesto Piešťany; foto: vv-

REKLAMA