Úvod Aktuality Rekonštrukcia Cesty Janka Alexyho sa začala o týždeň a pol skôr

Rekonštrukcia Cesty Janka Alexyho sa začala o týždeň a pol skôr

REKLAMA

Vo štvrtok 20. apríla dopoludnia začali cestári s frézovaním asfaltového povrchu cesty II/507 v úseku od Krajinského mosta po miestnu nábytkársku firmu resume form. Maximálna povolená rýchlosť je znížená na 30 km/h a premávku usmerňujú cestári. Frézovanie má byť ukončené zajtra.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Ako sme informovali pred týždňom, rekonštrukcia bude zahŕňať odfrézovanie jestvujúceho povrchu vozovky v hrúbke 10 cm, položenie asfaltového betónu v hrúbke 5 cm, aplikáciu asfaltového spojovacieho postreku, položenie ďalšieho druhu asfaltového betónu v hrúbke 5 cm a aplikáciu asfaltového infiltračného postreku 제브라 폰트 다운로드.

Rekonštrukcia sa podľa informácií Odboru cestnej dopravy a pozemných komunikácií Okresného úradu Piešťany mala pôvodne vykonávať v dňoch od 1 tbs 다운로드. mája do 30. júna a mala sa týkať úseku dlhého takmer 2,5 km. Podľa najnovších informácií sa aktuálne vykonávané práce dotknú približne 800-metrového úseku, ktorý vedie pod Červenou vežou HighWorks Messenger pc.

Na stanovisko k rekonštrukcii sme sa opýtali aj Správy a údržby ciest, ktorá práce realizuje. Odpoveď po prijatí doplníme do textu.

-vv/aktualizované-

REKLAMA