Úvod Novinky Prvý ročník Svrbickej snežnej stopy sa uskutoční v posledný januárový víkend

Prvý ročník Svrbickej snežnej stopy sa uskutoční v posledný januárový víkend

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Camping a caravaning club Mestskej telovýchovnej jednoty v Piešťanoch (CCC MTJ Piešťany) v spolupráci s obcou Svrbice pripravil pre bežkárov desaťkilometrový okruh okolo obce Svrbice, ležiacej v pohorí Považský Inovec Angelbell download. Podujatie, ktoré sa 28. januára uskutoční po prvý krát, nazvali Svrbická snežná stopa. Štart je naplánovaný v časovom rozmedzí od 9.30 hod 그대에게 다운로드. do 11.30 hod.

svrbice-mapa-podujatia

Bežeckému lyžovaniu ako rekreačnej aktivite sa môže venovať naozaj každý – od detí až po seniorov, a to bez vysokých nákladov na výstroj či permanentky v zimných strediskách 네이트 판 동영상 다운로드. Pri bežkovaní si človek dôkladne precvičí svaly celého tela, primerane zaťaží cievny systém a zlepší celkový zdravotný stav. Nehovoriac o tom, aké úžasné scenérie ponúka okolo sa mihajúca zasnežená príroda 은지원 160 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vyznačená trasa so štartom a cieľom pri vykrývači Orange (cca 300 m. n. m) s viacerými vyhliadkami je najmä na najvyššom bode trate Svrbickej plešiny vhodná pre začiatočníkov, pravidelných účastníkov bežkárskych podujatí, rekreačných aj výkonných bežcov Download the book simulator. Svrbická plešina (369 m. n. m) ponúka pri priaznivom počasí prekrásnu panoramatickú vyhliadku na nitriansky Zobor (587 m. n. m.) s telekomunikačnou vežou, na hrebene Tríbeča a Vtáčnika, na Topoľčiansku kotlinu a na majestátnu dominantu Marhát (748 m Bluetooth download. n. m.) s rozhľadňou, pod ktorou sa vyníma Rotunda sv. Juraja.

Na štart sa záujemcovia môžu dostať buď vlastnou dopravou (11 km z Piešťan, 17 km z Hlohovca, 26 km z Topoľčian), alebo mimoriadnym autobusom, ktorý vyrazí z Piešťan o 10.00 hod next Pot Player codec. a vráti sa zo Svrbíc o 15.00 hod. Autobus je označený symbolom lyžiarskeho vleku a doprava je bezplatná. Autobus odchádza zo železničnej stanice a zastaví na Krajinskej ceste (oproti polícii), na Vajanského ulici (pri Kruhovke) a v Ratnovciach (pri obecnom úrade) Mercy Song.

2017-01-19_095751

Pri prezentácii vo svrbickom kultúrnom dome účastníci zaplatia poplatok 1 euro, dostanú mapku trate s podrobným popisom a informáciu o aktuálnych snehových podmienkach skycastle full. Po absolvovaní trasy sa budú môcť účastníci v miestnom kultúrnom dome pri teplom čaji a omastenom chlebe s cibuľou podeliť o zážitky z trate alexnet 다운로드. Účastníci si odnesú pamätný list s priliehavou kresbou Viliama Taubera.

Bežkári sa zúčastňujú športového podujatia na vlastnú zodpovednosť.Organizátori si v prípade nevhodných snehových podmienok vyhradzujú právo na určenie náhradného termínu podujatia (4. február) alebo úplné zrušenie akcie. Zmeny zverejnia na webstránke www.visitpiestany.sk najneskôr dva dni pred podujatím. Bližšie informácie sú k dispozícii na webe Rezortu Piešťany a na mobilnom čísle 0917 552 753.

-Ladislav Beleščák-

REKLAMA