Úvod Kultúra Prírodné kino bude premietať vždy vo štvrtok, piatok a v sobotu

Prírodné kino bude premietať vždy vo štvrtok, piatok a v sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mestské kultúrne stredisko Piešťany pozýva na prvé premietanie v nedávno zrekonštruovanom Prírodnom kine. Uskutoční sa vo štvrtok 10 원더캠 다운로드. júna a diváci si môžu pozrieť jeden z najlepších európskych filmov uplynulého roka – Chlast režiséra Thomasa Vinterberga s Madsom Mikkelsenom v hlavnej úlohe 보스베이비 다운로드.

„V súvislosti s uvoľňovaním protipandemických opatrení vám s radosťou oznamujeme, že dňa 10. júna začína premietať Prírodné kino na okraji piešťanského mestského parku,“ informovalo Mestské kultúrne stredisko Piešťany windows 10 kn iso.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Premietať sa bude každý týždeň od štvrtka do nedele v rovnakom čase – o 21:30 h. Dramaturgia je postavená na pravidelne sa opakujúcich žánrových blokoch Love Live 1st. „Štvrtky sa budú premietať režisérske a filmovými kritikmi ocenené filmy. Piatky patria hudobným filmom a muzikálom a soboty si budete môcť vychutnať komerčne a divácky úspešné filmy,“ uvádza ďalej MsKS Piešťany, ktoré prevádzkuje aj Kino Fontána 엘사 사진 다운로드.

Program na najbližšie dni je nasledovný: 10. 6. Chlast, 11. 6. Punk je hneď!, 12. 6. Joker. Kompletný program nájdete na web stránke Kina Fontána, cez ktorú je tiež možné kúpiť si vstupenky.

Slávnostnou projekciou venovanou dobrovoľníkom a sponzorom, ktorí prispeli k jeho obnove, odštartovalo Prírodné kino 20. augusta 2020 novú etapu svojej existencie. Naposledy sa tam pre verejnosť premietalo v auguste 1997. Bol to americký film Spáči. A aj Prírodné kino na dlhé roky zaspalo. Prebúdzať ho začali v januári 2015 brigádnici, ktorých zorganizoval Michal Fiala.

Vďaka dobrovoľníkom, sponzorom a investíciám v hodnote 145-tisíc eur, ktorými tento projekt podporila piešťanská radnica, vznikol v parku amfiteáter pre približne 800 ľudí.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA