Úvod Aktuality Príčinou krkolomnej jazdy v Beckove bol alkohol

Príčinou krkolomnej jazdy v Beckove bol alkohol

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novomestskí dopravní policajti vyšetrujú nehodu, ku ktorej došlo vo štvrtok (20. mája) po polnoci v obci Beckov.

„Pri prejazde križovatkou smerom na miestnu komunikáciu pravdepodobne v dôsledku nevenovaniu sa vedeniu vozidla vyšiel s vozidlom vľavo mimo cestu a narazil do stromu aio. Po náraze bol odhodený do dopravnej značky. Po náraze do značky prešiel s vozidlom naprieč cestou pred jedným z rodinných domov narazil do kopy dreva, ktoré mal jeho majiteľ uskladnené v blízkosti svojho domu Free download. Pri dopravnej nehode sa vodič ľahko zranil,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Dôvod tejto krkolomnej jazdy bol policajtom jasný po vykonaní dychovej skúšky vodiča Citröenu 디즈니월드잉글리쉬 다운로드. Nafúkal 0,98 mg/l, čo predstavuje 2,04 promile alkoholu.

Na vozidle a poškodenom dopravnom značení vznikla škoda predbežne vyčíslená na asi 1500 eur 레인보우 디펜스 다운로드.

Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania. Každopádne vodiča neminie obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

„Znova apelujeme na vodičov, aby nezabúdali, že v momente, keď si sadnú za volant, majú zodpovednosť nielen za svoj život a svoje zdravie, ale aj za životy a zdravie spolujazdcov a aj ostatných účastníkov cestnej premávky next body. Túto zodpovednosť si však treba uvedomiť skôr, ako sadnete opití za volant, pretože zdôvodňovať po spôsobenej tragédii, že ste nechcel nikomu ublížiť. Na to je už príliš neskoro,“ uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne.

Zdroj: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA