Úvod Aktuality AKTUALIZOVANÉ: Pri nehode za Krakovanmi sa zranilo 6 ľudí

AKTUALIZOVANÉ: Pri nehode za Krakovanmi sa zranilo 6 ľudí

REKLAMA
Knebl

Vo štvrtok 17. mája krátko pred 14. hodinou sa za obcou Krakovany v smere na Podolie stala dopravná nehoda. Osobné auto z Rumunska sa zrazilo s menším valníkom z miestnej firmy 세븐나이츠 누적 다운로드. Nehoda zablokovala jeden jazdný pruh, premávku preto riadili policajti.

Pri nehode sa zranilo 5 ľudí z osobného auta a vodič malého nákladiaka ms Office 2016. Privolaní hasiči poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a zabezpečili obe zdemolované vozidlá proti vzniku požiaru. Dvoch účastníkov nehody zobrali sanitky do piešťanskej a trnavskej nemocnice, štyria ďalšie ošetrenie odmietli One. Presné príčiny nehody vyšetruje polícia.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Aktualizované 18. mája o 12.55 o stanovisko krajskej policajnej hovorkyne Márie Linkešovej: „K dopravnej nehode došlo včera, 17 OneWord. 5. 2018 o 13.50 h v obci Krakovany. 21-ročný vodič z okr. Tvrdošín išiel na aute Nissan Cabstar po obci Krakovany. Na ulici Hlavnej pri odbočovaní doľava nedal prednosť protiidúcemu vozidlu a došlo k čelnej zrážke 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드. Na mieste sa zranili dve osoby, spolujazdci z auta Ford Escort. Osoby vo veku 24 a 44 rokov boli prevezené na ošetrenie do nemocnice. Podľa predbežných výsledkov by nemalo ísť o veľmi vážne zranenia naver streaming videos. Vodič z Rumunska ani vodič z auta Nissan sa pri nehode nezranili. Polícia alkohol u vodičov nezistila. Priestupok v doprave bude na strane vinníka pravdepodobne riešený v správnom konaní uložením sankcie.“

-vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba