Úvod Aktuality Pri Lúke chytili pretekára, išiel rýchlosťou 211 km/h

Pri Lúke chytili pretekára, išiel rýchlosťou 211 km/h

REKLAMA

Trenčianski diaľniční policajti na diaľnici D1 v katastrálnom území obce Lúka namerali koncom marca osobné motorové vozidlo, vodičovi ktorého dodržiavanie povolenej rýchlosti na diaľnici očividne nič nehovorilo 카라 스텝 다운로드.

Na diaľnici, kde je maximálna povolená rýchlosť jazdy 130 km/h vodičovi policajti radarom namerali rýchlosť jazdy 211 km/h, čím prekročil maximálnu povolenú rýchlosť o 81 km/hod mp3 blank. Vodičovi policajti uložili blokovú pokutu podľa sadzobníka pokút, a to 800 eur.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Upozorňujeme motoristov, že v kontrolách merania rýchlosti jazdy budeme pokračovať aj naďalej na celom území Trenčianskeho kraja 레알팜 게임 다운로드. Štatistiky dopravnej nehodovosti stále ukazujú, že rýchlosť jazdy patrí medzi jednu z najčastejších príčin zavinenia dopravných nehôd. Vodiči, buďte voči sebe a ostatným účastníkom cestnej premávky zodpovední 인벤터 2014 다운로드. Dôsledným dodržiavaním pravidiel cestnej premávky môžete predísť neželaným udalostiam na cestách, ktoré mávajú, žiaľ, tragické a nezvratné následky,“ uviedlo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne linux mint 다운로드.

Zdroj: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA