Úvod Koktail Pod Beckovským hradom chystajú zážitok pre každého – Beckovské Slávnosti sú tu

Pod Beckovským hradom chystajú zážitok pre každého – Beckovské Slávnosti sú tu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Leto sa rozbehlo rýchlejšie, ako dieťa do nafukovacieho hradu. Chceli by ste tie vaše do nejakého vziať? Alebo hľadáte festival plný populárnej slovenskej hudby kmplayer codec? Alebo skôr patríte medzi tých ľudí, ktorí obdivujú históriu a ručné práce? Nech už ste odpovedali akokoľvek, 13. – 15. júla 2018 si v obci Beckov, kde vás privítajú bohatým programom Beckovské Slávnosti, určite nájdete to svoje movie catfish.

Beckovské Slávnosti otvárajú svoje brány tisíckam návštevníkov už dvadsiaty raz secret video. Dvadsať rokov skvelej zábavy, nezabudnuteľných zážitkov, nových priateľstiev a výbornej atmosféry. Na čo sa môžete tešiť tento rok?

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Neodmysliteľnou súčasťou Beckovských Slávností sú, samozrejme, rekonštrukcie stredovekých bitiek, mučiareň, lukostrelecký a šermiarky turnaj 테스트 코드 다운로드. O túto časť programu sa tento rok postarajú skúsení Rytieri Hector. Na historických hrách nemôže chýbať aj pravý dobový jarmok, na ktorom nájdete produkty z rúk šikovných majstrov a kupcov zo širokého okolia Philia download. Rovnako sa môžete tešiť aj na skutočné hody. Pochutiny a moky budú rozvoniavať až do okolitých obcí.

Beckovské Slávnosti myslia na celé rodiny miraculous singing book mobile. Aj tento rok sa môžu vaše ratolesti tešiť na obrovské nafukovacie kráľovstvo a Freudenberg detskú zónu. Že sa im nepáčia hrady? Tým nafukovacím určite neodolajú Bust a move download.

Súčasťou Beckovských Slávností je aj obľúbená diskusná aréna, v ktorej sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky a divadelné vystúpenia QuickTime. Nudiť sa určite nebudete ani na súťaži Vidlomet – turnaji v hode vidlami do diaľky, ktorý každý rok priláka viac a viac súťažiacich.

Samozrejmosťou je bohatý hudobný program pre mladých aj starých 쿠우 게임 다운로드. Pankáči Iné Kafé, pohodový Hex, zábavné Slniečko, energickí Kandráčovci a ďalší sa vystriedajú na pódiu so spevákmi ako Robo Grigorov, Miro Jaroš či Martin Harich Download the calendar for 2016.

  

TS, Ilustr. foto: Ľuboš Balažovič

REKLAMA