Úvod Kultúra Piešťany Street ART Festival už tento víkend

Piešťany Street ART Festival už tento víkend

REKLAMA

Pozývame všetky vekové kategórie na tradičné, aj menej tradičné vystúpenia pouličných umelcov, ktoré sa uskutočnia v rámci piateho ročníka Street ART festivalu v sobotu 1 Flower Than Young Iceland. augusta od tretej popoludní v centre a v širšom centre mesta Piešťany.

„Tohtoročný festival sa rozširuje z hrania na ulici aj do partnerských kaviarní a reštaurácií, aby si návštevníci mohli vychutnávať vystúpenia umelcov spolu s osviežujúcimi nápojmi a chutným jedlom yinyuetai 다운로드. Zároveň takto chceme urobiť centrum farebnejšie a predstaviť pre návštevníkov mestské (urban) umenie,“ vysvetlil organizátor podujatia Branislav Galo z Urban Tone 베이비드라이버 자막 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Hlavným účinkujúcim tohtoročného festivalu je Divadlo Haaf Zuzany Haasovej, ktoré zahrá v Hudobnom pavilóne v Mestskom parku divadelné predstavenie pre deti s názvom Odvážny Zajko Download chrome photo batches.

Zuzana Haasová taktiež vystúpi so svojou pouličnou show Cirkus Romána.

Ďalšími headlinermi Street ARTu sú „Balkan, Gipsy, Klezmer dychovka” Circus Problem z Českej republiky, funk-rocková Nora Carusso z Nového Mesta nad Váhom, Chór Vážskych Muzikantov z Trenčína alebo trnavská kapela Gemini-Irish Music 안드로이드 웹뷰 이미지 다운로드.

„Tradične, okrem oficiálneho programu, sme pripravili aj tri pouličné zóny ZAHRAJ SI, kde môžu vystúpiť a použiť aparatúru alebo elektrickú prípojku neohlásení pouliční umelci,“ dodal B. Galo.

Celý program festivalu je zverejnený na www.urbantone.sk.

REKLAMA