Úvod Aktuality Piešťany otvoria škôlky a školské kluby pre deti rodičov z kritickej infraštruktúry

Piešťany otvoria škôlky a školské kluby pre deti rodičov z kritickej infraštruktúry

REKLAMA
Skola Rakovice

Približne sto detí sa bude môcť vrátiť do materských škôl a školských klubov, ktorých zriaďovateľom je piešťanská radnica.

Krízový štáb mesta sa stotožnil so stanoviskom regionálneho hygienika z pondelka 8 세븐나이츠 누적 다운로드. februára, v ktorom neodporúča prevádzkovať prezenčnú výučbu. Toto odporúčanie prišlo po sobotnom zákaze otvorenia všetkých predškolských a školských zariadení ms Office 2016. Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave ho vydal na základe zlej epidemiologickej situácie v piešťanskom okrese. Učitelia, rodičia i deti pritom už počítali s nástupom do škôl a škôlok

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Najnovšie odporúčanie regionálneho hygienika sa nevzťahuje na zariadenia pre deti zákonných zástupcov pracujúcich v kritickej infraštruktúre, ak to prevádzkové podmienky umožňujú One. Rozhodnutie je na zriaďovateľovi.

Mesto Piešťany v tejto súvislosti oznámilo, že obnoví prevádzku v materských školách a školských kluboch vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti pre deti rodičov z kritickej infraštruktúry, ale aj pre deti zákonných zástupcov, ktorým povaha práce neumožňuje vykonávať ju z domácnosti, ak to prevádzkové podmienky školy a školského zariadenia umožňujú OneWord.

V základných školách a Základnej umeleckej škole Piešťany zostáva prezenčné vyučovanie naďalej mimoriadne prerušené a pokračuje dištančné vzdelávanie 킹 오브 파이터즈 2002 다운로드.

Text: Martin Palkovič Zdroj: piestany.sk

REKLAMA