Úvod Novinky Piešťanský Silvestrovský beh aj v štyroch európskych krajinách

Piešťanský Silvestrovský beh aj v štyroch európskych krajinách

REKLAMA

Ani nepriaznivá epidemiologická situácia neprekazila 55. ročník jedného z najstarších bežeckých podujatí svojho druhu. Silvestrovský beh sa však tentoraz nekonal na tradičnom mieste – piešťanskom Kolonádovom moste, ale v rôznych častiach Slovenska i Európy lg전자 펌웨어 다운로드.

Prihlásilo sa vyše dvesto bežcov, aby boli dodržané aktuálne platné opatrenia, každý bežal sám. Individuálny šport totiž nie je zakázaný Sad song download. Svoj výsledok nakoniec do stanoveného termínu poslalo organizátorom 189 účastníkov. Medzi nimi aj zakladateľ Silvestrovkého behu.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Potešila nás podpora pána Antona Javorku, ktorý tento beh pred 55 rokmi zakladal, a dokonca sa tohto preteku aj zúčastnil, na 10 kilometrovej trati,“ povedal spoluorganizátor Lukáš Komadel a dodal: „Musím povedať, že ma veľmi milo prekvapil záujem, naprieč všetkými vekovými kategóriami.“

Anton Javorka skončil medzi mužmi všetkých vekových kategórií na vynikajúcom 18 Windows 95 iso download. mieste, na 10 km trati mal totiž oveľa lepší čas než mnohí, oveľa mladší účastníci.

Keďže Silvestrovský beh bol tento rok virtuálny, absolvovali ho bežci v rôznych slovenských mestách a obciach extraterritorial rights. Usporiadatelia však zaznamenali aj účasť bežcov v Českej republike, Rakúsku, Holandsku a vo Švajčiarsku.

Kompletné výsledky nájdete na tejto adrese 예스 파일 다운로드.

Text: Martin Palkovič

REKLAMA