Úvod Novinky Osviežujúce broskyne aj slivky na kvas: Plantex ponúka slovenské ovocie

Osviežujúce broskyne aj slivky na kvas: Plantex ponúka slovenské ovocie

REKLAMA

V ovocných sadoch neďaleko Piešťan začína samozber broskýň odrody Redhaven. Záujemcovia si tiež môžu rezervovať väčšie množstvo sliviek na kvas windows 7 images.

Plantex otvorí samozber broskýň v piatok 31. júla 2020. Odroda Redhaven je vhodná na zaváranie, ale jej čerstvé plody sú tiež skvelým osviežením počas horúcich letných dní Listening to the Bible. Broskyne sú pritom plné vitamínov a ďalších látok – betakarotén je dobrý pre zrak, vitamín C posilňuje imunitu, fosfor a vápnik pomáhajú pri posilňovaní kostí a zubov Movie real download.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Samozber broskýň tento rok prebieha na základe vstupeniek, ktoré sú v predaji v Záhradnom centre vo Veselom alebo cez e-shop 바보의 스카이림 다운로드. Vďaka tomu dokáže Plantex zabezpečiť dostatok zrelých plodov vhodných na okamžitú konzumáciu, ale aj na zaváranie.

Za akciovú cenu sú v týchto dňoch v Plantexe k dispozícii aj slivky na kvas Download The Castle of The Sky. Väčšie množstvo je možné rezervovať si na telefónnom čísle +421 918 660 613 alebo e-mailom skladovocia@plantex.sk.

Slivky sú plné železa a antioxidantov. Majú priaznivé účinky pri liečení zápchy, ale pomáhajú aj pri nadváhe. Organizmus totiž zbavujú nadmerného množstva tuku. Zároveň dokážu utíšiť pocit hladu a nepatria medzi druhy ovocia so zvýšeným obsahom kalórií. Až z dvoch tretín sú totiž tvorené vodou.

PR

REKLAMA