Úvod Aktuality Ostrov: Opitý vodič narazil do zvodidiel, tlačil ich pred sebou desiatky metrov

Ostrov: Opitý vodič narazil do zvodidiel, tlačil ich pred sebou desiatky metrov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 28. augusta podvečer sa v obci Ostrov stala dopravná nehoda. Vodič sa so svojím BMW doslova napichol na zvodidlá, pričom z miesta nehody ušiel Millennium Gymnastics Download. Na nehodu sme upozornili prostredníctvom našej facebookovej stránky microsoft office 2019. Polícia dnes objasnila príčiny nehody. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Nehoda BMV v obci Ostrov

Vodič tohto BMW nemá za sebou práve šťastný deň…Nehoda sa stala dnes večer v obci Ostrov 맥스틸 다운로드.

Uverejnil používateľ PNky.sk Utorok 28. august 2018

„K dopravnej nehode došlo krátko po 17 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. hodine. 34-ročný vodič viedol osobné auto BMW 1 v smere od obce Veľké Orvište na centrum obce Ostrov. Pri prejazde mierne ľavotočivou zákrutou sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho vyšiel autom mimo cestu, kde narazil do zvodidiel na moste subtitles for Game of Thrones Season 8 5. Vodič pokračoval v jazde niekoľko metrov a potom z miesta nehody odišiel. Polícia vodiča zastihla na adrese trvalého bydliska, pričom mu dychovou skúškou bolo zistené požitie alkoholu 1,16 mg, čo je v prepočte 2,42 promile Galaxy Note firmware. Polícia vodičovi zadržala vodičský preukaz a okolnosti dopravnej nehody vyšetruje,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová game to survive the nuclear war.

Polícia pripomína, že účastníci dopravnej nehody majú svoje povinnosti. Jednou z nich je aj zotrvanie na mieste dopravnej nehody do príchodu policajta a zdržanie sa konania, ktoré by bolo na ujmu vyšetrenia dopravnej nehody Froome2.

-vv-

REKLAMA