Úvod Aktuality Ostrov: Opitý vodič narazil do zvodidiel, tlačil ich pred sebou desiatky metrov

Ostrov: Opitý vodič narazil do zvodidiel, tlačil ich pred sebou desiatky metrov

REKLAMA

V utorok 28. augusta podvečer sa v obci Ostrov stala dopravná nehoda. Vodič sa so svojím BMW doslova napichol na zvodidlá, pričom z miesta nehody ušiel Millennium Gymnastics Download. Na nehodu sme upozornili prostredníctvom našej facebookovej stránky microsoft office 2019. Polícia dnes objasnila príčiny nehody. 

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

Nehoda BMV v obci Ostrov

Vodič tohto BMW nemá za sebou práve šťastný deň…Nehoda sa stala dnes večer v obci Ostrov 맥스틸 다운로드.

Uverejnil používateľ PNky.sk Utorok 28. august 2018

„K dopravnej nehode došlo krátko po 17 로지텍 마우스 소프트웨어 다운로드. hodine. 34-ročný vodič viedol osobné auto BMW 1 v smere od obce Veľké Orvište na centrum obce Ostrov. Pri prejazde mierne ľavotočivou zákrutou sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, v dôsledku čoho vyšiel autom mimo cestu, kde narazil do zvodidiel na moste subtitles for Game of Thrones Season 8 5. Vodič pokračoval v jazde niekoľko metrov a potom z miesta nehody odišiel. Polícia vodiča zastihla na adrese trvalého bydliska, pričom mu dychovou skúškou bolo zistené požitie alkoholu 1,16 mg, čo je v prepočte 2,42 promile Galaxy Note firmware. Polícia vodičovi zadržala vodičský preukaz a okolnosti dopravnej nehody vyšetruje,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová game to survive the nuclear war.

Polícia pripomína, že účastníci dopravnej nehody majú svoje povinnosti. Jednou z nich je aj zotrvanie na mieste dopravnej nehody do príchodu policajta a zdržanie sa konania, ktoré by bolo na ujmu vyšetrenia dopravnej nehody Froome2.

-vv-

REKLAMA