Úvod Aktuality Opitý vodič v J. Bohuniciach zdemoloval dve autá, plynovú prípojku a skončil...

Opitý vodič v J. Bohuniciach zdemoloval dve autá, plynovú prípojku a skončil v múre garáže

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Policajti z Trnavského okresu mali v piatok 28. mája plné ruky práce s opitými vodičmi. Jedným z nich bol aj 31-ročný občan Ukrajiny, ktorý neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a poveternostným podmienkam 민물장어의 꿈 다운로드.

V podvečerných hodinách pri prejazde obcou na aute Mercedes-Benz prešiel 31-ročný muž do protismeru, kde sa zrazil s protiidúcim autom Kia Sorento Tomb Raider. Následne zišiel z cesty, kde narazil do zaparkovaného Renaultu Thalia a potom do plynovej prípojky. Tá sa pri náraze poškodila a došlo k úniku plynu 세븐나이츠 누적 다운로드. S autom nakoniec skončil v múre garáže rodinného domu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Policajti ho podrobili dychovej skúške, pri ktorej nafúkal bezmála dve promile ms Office 2016. Vodič sa sťažoval na bolesti v bruchu. Privolaná RZP ho previezla do nemocnice. Po ošetrení bol eskortovaný do cely. Celková škoda bola predbežne vyčíslená na takmer 5000 eur,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave prostredníctvom sociálnej siete Facebook One.

Policajti muža obvinili z prečinov ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a všeobecného ohrozenia. Po dokázaní viny mu hrozí až trojročný pobyt vo väzení.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA